Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford ne Shitje | Njoftimet per Makina ne shitje

Ford , 40339
Mercedes-Benz , 1624
Audi , 618
BMW , 308
Toyota , 187
Volvo , 180
Opel , 138
Land Rover , 132
Fiat , 130
Nissan , 62
Peugeot , 54
Citroën , 48
Porsche , 47
Renault , 46
Hyundai , 36
Seat , 33
Mitsubishi , 32
Smart , 32
Mazda , 22
Jaguar , 21
Jeep , 19
Škoda , 17
Alfa Romeo , 16
Honda , 13
MINI , 12
Acura , 12
Kia , 10
Chevrolet , 8
Chrysler , 7
Lancia , 7
Suzuki , 5
Hummer , 5
Ssangyong , 5
Lexus , 5
Cadillac , 4
Rover , 4
Lincoln , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Aixam , 4
GMC , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Dacia , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Buick , 1
Alpina , 1
Artega , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Gjej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje të ndryshëm si, Ford, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Ford.Sot 20:55
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:33
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

SHITET OKAZION. VITI 2019 48,000KM BENZINE/GAZ

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

����VOLVO V50 2.0 naft automat 10 nga ZVICRA ����

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:25
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:17 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

����2007 Ford Fusion Plus 1.6 Zvicra me dogane

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Fiesta 1.4 benzin+gaz

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:12 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Ford Fiesta 1.3Benzin-Gas Manual Viti 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.6 Naft 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.8 Nafte 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.900€ OKAZION PANORAMA FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 BENZINE-GAZ ���� MEGA FULL EXTRA OKAZION 11.900€

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:55
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:55
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Korçë

❌ TOYOTA AURIS 1.4 ❌

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford grand c-max

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

20 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Mallakastër

����Mercedez-Benz 190D Viti 1988 Letra 1 vit����

2 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

����Golf 6 Automat DSG 1.6 Naft 2012 ����

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte TDi Manual Viti 2001

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:40 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c-max

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Biturbo Autobiography

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej Ford me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford


Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione