Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel zafira - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 3274
Audi , 120
BMW , 88
Ford , 73
Land Rover , 43
Toyota , 42
Fiat , 35
Peugeot , 17
Porsche , 11
Nissan , 9
Seat , 9
Volvo , 9
Škoda , 8
Renault , 7
Chevrolet , 7
Saab , 6
Hummer , 5
Citroën , 5
Smart , 5
Jeep , 5
Lancia , 5
Mazda , 4
Hyundai , 4
Jaguar , 4
Honda , 4
Acura , 3
Daihatsu , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Subaru , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel zafira,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel zafira Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:18
Linku:
Makina , Tiranë

❌ OKAZION❌Range Rover Vogue 4.4 diesel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:01
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:17
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Dje 23:55 Makina , Durrës

Okazion bmw x5 benzin gaz full

7 500 EUR

Dje 23:28 Makina , Durrës

❗️OKAZION❗️Opel Zafira 6+1

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:27 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:26 Makina , Elbasan

Golf 6 viti 2011 2.0 Nafte Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:02 Makina , Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte ‼️

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:27 Makina , Durrës

Golf 7 2.0 Bluemotion

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:22 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 Makina , Elbasan

Audi A3 3x S line Quattro

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Toyota Urban Cruiser e sapo ardhur nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11 Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 Makina , Tiranë

GOLF 5+ 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

23 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:42 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007 ju

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.9 TDI manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

❗BMW 525d 2001 / Nderrohet❗

40 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:13 Makina , Tiranë

Volkswagen VW Jetta 2.5 SE - 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina , Elbasan

Opel zafira tourer 1.6 turbo benxin gas

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Makina , Durrës

Golf 5+ 1.9 nafte 2005 letra 1 vit Nderrohet

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 okazion 7200 euro

7 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 Nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 nderrohet

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:33 Makina , Durrës

Caddy 1.9 i thjesht 2004 nderrohet

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:33 Makina , Kukës

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:33 Makina , Fier

Peugeot 3008 nafte viti 2012 panoramike

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:20 Makina , Shkodër

Opel Corsa 1.3 Nafte 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:17
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ���� FULL EXTRA OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 diezel super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Cdi

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:06 Makina , Durrës

Bmw X5 Benzin Gaz me letra okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class 550 L benzine me dogan

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Korçë

����❌SHITET E220 CDI AMG-LINE/AUTOMATIK❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel zafira | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione