Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjenerator | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 19
BMW , 16
Ford , 16
Fiat , 9
Opel , 7
Renault , 4
Toyota , 3
Jeep , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Citroën , 2
Lincoln , 2
Nissan , 1
Wartburg , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjenerator,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjenerator Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:55 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:27 ,

VW t3 cocktailvanbar

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:31 ,

⛔️ FORD FOCUS 2009 NAFTE 1.6��

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:28 ,

����FORD FOCUS ZVICRA����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

��BMW Seria 5 (528i) BENZINE��

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:26 ,

����MINI COOPER S FABRIKE��ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

����C180 BENZINE 2005 AUTOMAT ZVICRA����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

⛔️1.3 NAFTE FIAT GRANDE PUNTO 2007��

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 ,

EVO 220 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:22 ,

����TOYOTA AURIS HYBRID ( ELEKTRIKE) ZVICRA��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:22 ,

����TOYOTA YARIS ZVICRA AUTOMAT 2015��

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:22 ,

����C180 ZVICRA KOMPRESSOR BENZINE 2008 AUTOMAT����

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:24 ,

Shiten Kapriata Metalike

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:24 ,

Shiten Rrota Italiane

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:23 ,

Shitet Vaj Agip Silblum i pa perdorur ne fuci i pa hapur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:23 ,

Aksesor metalik per sera

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 ,

VW Passat 2015 Sport Edition , Diesel , Automat

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 01:07 ,

Gjenerator 5.8kw me nafte, i ri, silencioz. Nga Gjermania.

1 150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 21:12 ,

MERCEDES BENZ S550 LOOK S65 AMG FULL OPTION S63 AMG OKAZION

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 21:49 ,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 20:06 ,

BMW seria 6 2010 635 D

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:12 ,

Z4 Okazion

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 12:26 ,

Vw passat B7 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:50 ,

Rulot Camper ❌Okazion❌

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 21:42 ,

Rulot Camper

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 16:58 ,

Rulot Camper

4 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 15:22 ,

Rulot Camper

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 12:13 ,

⛔2009 FORD FOCUS 1.6 NAFTE��

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 17:57 ,

Rulot Camper

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 14:44 ,

⛔OKAZION⛔AUDI A4 2009 AUTOMAT BERLINA��

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 20:25 ,

Shitet Audi a4 S-line okazion

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 05:28 ,

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:46 ,

VW TOUAREG V10 5.0L-05 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 11:54 ,

OKAZION- Shitet Renault Scenic

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:45 ,

��1.3 NAFTE FIAT IDEA��

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 10:42 ,

Shitet Gjenerator Bruno “OKAZION”

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 08:51 ,

��VW TIGUAN 2013 BENZINE&GAZ PRINS

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 22:51 ,

Becker europa cassette model 663 origjinal

250 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 23:56 ,

Gjenerator Bruno OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 12:13 ,

Shitet Gjenerator Bruno OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 00:43 ,

Shitet Range Rover Sport (super i mirembajtur)

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 17:14 ,

GOLF 6 - OKAZION�� Nafte - Letra Shqiptare 1 vit

6 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:47 ,

����������OKAZION AUDI A6 QUATTRO PERFEKTE , EKONOMIKE !!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:50 ,

Okazion shitet citron c3 2017

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Maj 09:59 ,

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 20:30 ,

VW GOLF 6 NAFTE 2011 MUNDESI NDERRIMI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 13:26 ,

GLK 220 SPORT

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjenerator | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione