ford | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 26964
Mercedes-Benz , 1019
Audi , 320
BMW , 230
Toyota , 108
Fiat , 105
Opel , 103
Nissan , 58
Peugeot , 48
Renault , 45
Citroën , 41
Land Rover , 35
Mitsubishi , 32
Smart , 22
Volvo , 21
Seat , 20
Jeep , 17
Hyundai , 16
Porsche , 15
MINI , 14
Mazda , 13
Škoda , 13
Lancia , 13
Jaguar , 12
Alfa Romeo , 10
Honda , 10
Chrysler , 7
Acura , 7
Ssangyong , 7
Chevrolet , 7
Saab , 5
Suzuki , 4
Aixam , 4
Kia , 3
Rover , 3
Lincoln , 3
Dodge , 3
Tata , 3
Cadillac , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Alpina , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:12
Linku:
,

Okazion 4200 € Ford C-Max AUTOMAT 1.9 nafte

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:56
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:33
Linku:
Dyqani ,

Fors S Max

680 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:46
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:40 ,

Ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:39 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:39 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 ,

Ford Focus titanium

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 ,

@ AUTO SHEHU @ Ford Focus 1.6 Tdci Diesel Automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38 ,

Shitet Ford Fokus 1.4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

@ AUTO SHEHU @ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Manual 5+1 - 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Dyqani ,

OKAZION!!!!!Ford focus 1.6 tdci titanium OKAZION!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Dyqani ,

Ford Fusion + 1.4 naftë SUPER GJENDJE!!!!!!

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 tdci 2009 SUPER!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:37 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Dyqani ,

Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

Ford Fusion 1.6

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Volvo s40 benzin/gas okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:36 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:36 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Ford C-MAX AUTOMAT 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Ford Fusion

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:35 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 ,

Ford focus 1.6 nafte Manual

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 ,

Super Ford Fokus 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:33 ,

ford fiesta 1.4 naft

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 ,

FORD FOCUS 1.8 TDI NAFTE

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32 ,

Ford Mustang 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:31 ,

Ford fiesta1.4 naft me dogan

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:31 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 ,

OKAZION FORD KUGA 2.0 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:30 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Fiesta 1.4 TDCi 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

Shitet ford fiesta 1.4 benzin vit 2016 ***Okazion**

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:28 ,

Fiesta 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:26 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione