Ford fiesta ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej Ford fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford fiesta ne shitje të ndryshëm si, Ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford fiesta ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Ford fiesta.

Dje 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

227 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:46
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 09:57 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 ,

����Okazion Ford Fiesta 1.4����

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:57 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 ,

Ford Fiesta 1.4 naft automat Okazionnnn

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:56 ,

Ford Focus

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:56 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:56 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:55 ,

Ford Fiesta 1.4 naft automatike okazion

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:54 ,

Audi A4 2011 Quattro S line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 ,

Audi Q5 Quattro 2012

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:52 ,

tharse rrobash

180 LEK

Sot 09:50 Dyqani ,

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:49 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:49 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Mercedes-Benz A210-03 AMG

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47 ,

Ford Fiesta 1,4 tdci viti fund /08 i sapo ardhur me dog

2 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:47 ,

Mercedes-Benz C200-05������������

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Dyqani ,

����Skoda oktavia 2.0tdi automat����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

SHITET VOLKSWAGEN CADDY BENZINE -GAZ 2.0 ��������

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:43 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Dyqani ,

Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:42 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:42 Dyqani ,

FORD FIESTA AUTOMAT 1.6 BENXIN SWISS U SHIT FLM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:42 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:42 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:42 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:41 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:39 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:38 ,

Ford Focus pershtatshem per gas 100%✅ 2013

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Ford fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford fiesta ne shitje dhe gjej Ford fiesta me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Blej Ford fiesta ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë Ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford fiesta

Keni Ford fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim