Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 14366
Audi , 198
BMW , 164
Toyota , 64
Opel , 47
Land Rover , 45
Fiat , 35
Renault , 28
Nissan , 21
Smart , 19
Seat , 17
Citroën , 17
Porsche , 15
Hyundai , 14
Peugeot , 13
Škoda , 12
Volvo , 11
Jaguar , 9
Jeep , 5
Chevrolet , 5
MINI , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Kia , 3
Cadillac , 3
Rover , 3
Saab , 3
Mazda , 2
BAIC , 2
Maserati , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:54
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga nafte

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 12:57
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet C MAX - Super gjendje me impiant fabrike

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Focus SW 1.5 nafte

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 08:29
Linku:
Makina , Tiranë

Tiguan full option panoram 4motion okazion

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 23:31 Makina , Tiranë

Porche Cayenne Okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:31 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:29 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:25 Makina , Tiranë

Super Gjendje B 200 CDI (AUTOMAT)

4 600 EUR

Sot 23:19 Makina , Tiranë

OKAZION. 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:19 Makina , Tiranë

OKAZION. 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

95 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:16 Makina , Tiranë

OKAZION. 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:16 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:16 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:16 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:10 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 23:07 Makina , Tiranë

OKAZION 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

999 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07 Makina , Tiranë

FORD KUGA TITANIUM -2.0dizel

12 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 Makina , Tiranë

OKAZION 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:01 Makina , Tiranë

Audi A4 Nafte Full Option

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Cdi Full Option

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:01 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUSCON 1.7 PREMIUM (TUKSON)

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

���� SUPER OKAZIOONN ����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID FORD MONDEO. HYBRIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 ///AMG Line 4 Matic Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

Audi A8L 4.2 TFSI 2011

16 800 EUR

Sot 22:46 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:37 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 tdci, navi, 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:37 Makina , Tiranë

Ford Focus 2013 full option. 2.0 tdci, navi. 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:25 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:25 Makina , Tiranë

Shitet ford focuc 2001 okazion

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:16 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C300 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:07 Makina , Tiranë

Ford 2013 benxin 1.0 Manual 5800 euro okazion

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:07 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:07 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:07 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:06 Makina , Tiranë

��Okazion ��

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 Makina , Tiranë

Hyundai Tuscon I sapo ardhur Full Option

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:54 Makina , Tiranë

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

11 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 Makina , Tiranë

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 Makina , Tiranë

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione