Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford - Makina Të gjitha në Korçë

Ford , 1000
Toyota , 5
Volvo , 5
Audi , 4
Fiat , 3
BMW , 2
Seat , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Opel , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Peugeot , 1
Lincoln , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:55 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Korçë

Tiguan 2010 automat Gaz

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:03 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:40 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:40 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Makina , Korçë

Shitet A class 200 nafte 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58 Makina , Korçë

Ford Fiesta 1.4 tdci

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:38 Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:12 Makina , Korçë

LINCOLN NAVIGATOR VIP

42 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Qer 18:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 10:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 12:16 Makina , Korçë

VOLVO XC90

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 17:37 Makina , Korçë

VOLVO XC90 2.4D AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:37 Makina , Korçë

VOLKSWAGEN CADDY MAX 1.9TDI

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:44 Makina , Korçë

Tiguan automatik 2.0 gaz/benzinë

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:36 Makina , Korçë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 13:19 Makina , Korçë

Ford Tranzit Custom

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 09:37 Makina , Korçë

OKAZION FORD FOCUS 3000€

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 10:50 Makina , Korçë

FORD MONDEO PORTOBAGAZH

1 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 21:07 Makina , Korçë

Ford

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 11:28 Makina , Korçë

Jepet me qera Ford Fiesta 2010, 1.4 naft

20 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 14:10 Makina , Korçë

LIMUZINE FORD LINCOLN

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Maj 11:44 Makina , Korçë

SHITET E220 CDI AUTOMAT ���� 4500€

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 21:59 Makina , Korçë

ML-320 NAFTË- 2008 MODEL GJERMANIE

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 13:39 Makina , Korçë

Ford Ranger 3.2 2018

10 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 09:47 Makina , Korçë

Ford Galaxy 2.3benzin/gas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Maj 18:36 Makina , Korçë

Okazion

2 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:57 Makina , Korçë

Ford Everest super gjendje.

9 000 EUR

10 Maj 18:51 Makina , Korçë

Ford fokus 2001 1.8

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 05:40 Makina , Korçë

ford fiesta

2 400 EUR Çmimi me zbritje

30 Pri 14:52 Makina , Korçë

Shitet FORD FOCUS (2007) në gjendje POTHUAJSE SI I RI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 19:32 Makina , Korçë

Makine Ford Galaxy Sharan

30 000 LEK

28 Pri 09:27 Makina , Korçë

Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:07 Makina , Korçë

Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:04 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 13:11 Makina , Korçë

Ford C Max 1.6 NAFTE ,full extra

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 16:58 Makina , Korçë

Ford transit

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 16:52 Makina , Korçë

Ford Everest super gjendje

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 12:39 Makina , Korçë

ford fokus sapo erdhur nga gjermania

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:23 Makina , Korçë

Ford Galaxy 1.9 diesel 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:22 Makina , Korçë

Makine me qira Korce. FUrgon Ford Galaxy 6+1

50 EUR / muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 13:41 Makina , Korçë

Okazion

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 18:16 Makina , Korçë

Mercedes E klas 200cc automatik 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 10:58 Makina , Korçë

Ford Transit okazion 5700€

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Pri 21:03 Makina , Korçë

Ford Fiesta

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione