ford fiesta ne Shitje | Njoftimet per Maina ne Shitje

Ford , 6326
Audi , 177
BMW , 154
Toyota , 79
Fiat , 55
Opel , 54
Nissan , 41
Peugeot , 32
Citroën , 26
Renault , 25
Mitsubishi , 19
Land Rover , 18
Smart , 16
Volvo , 14
Seat , 13
Hyundai , 11
MINI , 9
Lancia , 9
Porsche , 9
Mazda , 8
Jeep , 7
Jaguar , 6
Chrysler , 5
Škoda , 5
Saab , 5
Honda , 5
Chevrolet , 5
Suzuki , 4
Ssangyong , 3
Kia , 2
Aixam , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1

Gjej ford fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko ford fiesta ne shitje të ndryshëm si, ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - ford fiesta.Dje 20:32
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:35
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:31 ,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:27 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:27 ,

Okazion C300 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:25 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE✅ VITI 2009✅ GJENDJE 10/10 ��

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFTE✅ AUTOMATIK✅ 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 ,

Fiesta 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 ,

Jetta hybride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:21 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:21 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:21 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:20 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:20 Dyqani ,

AUDI A3 2008�� KAMIO AUTOMATIKE �� LETRAT 1 VIT��

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:18 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:18 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:17 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:16 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:16 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:15 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:15 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:15 ,

@ AUTO SHEHU @ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Manual 5+1 - 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:14 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:13 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:13 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:13 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel- 2007‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:12 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

Ford fiesta 1.4 diesel

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:12 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

���� Ford Fiesta 1.6 TDCI TITANIUM ����

3 820 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për Audi ne shitje? Shiko njoftimet për ford fiesta ne shitje dhe gjej ford fiesta me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej ford fiesta ne Shitje


Eksploro njoftimet për ford fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko ford fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko ford fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për ford fiesta


Keni ford fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione