Ford focus ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Ford , 10390
Audi , 152
BMW , 132
Toyota , 58
Opel , 44
Fiat , 37
Citroën , 26
Peugeot , 25
Smart , 19
Renault , 18
Nissan , 17
Land Rover , 15
Hyundai , 11
Seat , 10
Škoda , 10
Mitsubishi , 10
Volvo , 10
Porsche , 10
Jaguar , 8
Mazda , 7
Honda , 6
Chevrolet , 5
MINI , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Dacia , 3
Cadillac , 2
Acura , 2
Dodge , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Kia , 1
Maserati , 1

Gjej Ford focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford focus ne shitje të ndryshëm si, Ford focus, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford focus ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford focus ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Ford focus.Dje 23:14
Linku:
,

Opel astra 1.9 nafte super gjendje

Historiku i makinës

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:24
Linku:
Dyqani ,

Ford focus 2003 super gjendje

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59
Linku:
,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 19:01
Linku:
,

Shitet Ford Focus Cmax 1.6 TDCI

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:31 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 ,

Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE 2010 NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:30 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

�� Mercedes C220 2011 ��

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:30 ,

TOYOTA RAV4 2.4 BENZINE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 ,

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.5 BENZINE 2010 PERFEKT

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:29 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:29 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 65.000 KM PERFEKT

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:28 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

Shitet makine

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

�� BMW X1 180d ��

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 ,

SHITET POLO BENZINE GAZ FULL OPTIONS,PANORAMA

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2010 NAFTE 2.0 ME 7 VENDE

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 ,

S 550 L 4 matic stage 2(600hp) look 6.3 AMG

Historiku i makinës

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:17 Dyqani ,

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI ME LETRA SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Shitet Bmw 730LD

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:15 ,

Bmw X5 3.5xD 2012 ose Ndrrohet

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 ,

Mercedes Benz W204 C300

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 ,

Bmw 740xd Presidenciale

Historiku i makinës

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:08 ,

VW TIGUAN AUTOMAT

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Smart ForTwo 2008

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:07 Dyqani ,

Ford Focus

Historiku i makinës

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 Dyqani ,

Ford Focus

Historiku i makinës

140 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:06 Dyqani ,

Ford Focus 1.8 Dizel 2002

Historiku i makinës

135 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:06 Dyqani ,

Ford Focus

Historiku i makinës

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 Dyqani ,

Ford Focus 1,6 Dizel 2009

Historiku i makinës

330 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

Historiku i makinës

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE,,VITI 2007 SUPER

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

VW Touran 2.0 nafte 2011 Okazion 6+1 vende

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

SHITET

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

Historiku i makinës

1 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:02 ,

ford focus 1.6 nafte

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

Ford focus titanium 2009

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59
Linku:
,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59
Linku:
,

Mercedes-Benz S320 2008/LOOK 63 AMG 2012

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Ford focus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford focus ne shitje dhe gjej Ford focus me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford focus ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford focus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford focus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Ford focus, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford focus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford focus


Keni Ford focus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione