ford | Elbasan | Automjete | Makina

Ford , 1718
Audi , 44
BMW , 9
Fiat , 8
Opel , 5
Renault , 3
Mazda , 1
Nissan , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Seat , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:46 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:46 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:45 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:45 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

SHITET FORD FUSION 1.4 DIESEL

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:41 ,

SHITET FORD FUSION 1.4 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:41 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:38 ,

SHITET FORD GALAXY 1.9 DIESEL

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Ford galaxy 2.0 naft super cmim,okazion i paperseritshem!

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:22 ,

PRINS Gaz+Benzine

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

C-Max Gaz+Benzine PRINS

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:33 ,

Ford Kuga Automat 2010 2.0 naft 4x4 - 9000€ diskutushem

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Ford C Max 1.8 Benzin Gaz 2007- 3100€ diskutushem

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:15 ,

Ford Focus

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:10 ,

��Ford Focus 2.0 Benzin + Gaz 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:21 ,

Mercedes C 220 I VECANTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 ,

Ford Focus, 1.8i, Benzine-Gaz, Viti 2007

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:32 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:23 ,

Ford c max 2008

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:22 ,

FORD TRANSIT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:15 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:46 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 ,

Ford Focus C Max 1.6 tdci 2005 (NDERROHET)

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:44 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:27 ,

Fiat Punto • 1.2 • Viti 2000 LETRA TPAGUARA DER SHKURT 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:21 ,

Ford fiesta Benzin

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:14 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:53 ,

Ford C - max 1,6 Naft viti 2005 Atomat

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Dyqani ,

Ford C max

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:16 ,

SHITET

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 ,

Ford Focus 1.8 benzine/gaz Super

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:17 ,

ford focus 1.6 nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:24 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:24 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:19 ,

FORD KUGA

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 ,

Porsche Cayenne S

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione