Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche Cayenne ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Porsche Cayenne ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Porsche Cayenne me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356 dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 16:53
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:08
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2012

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:17 Makina , Tiranë

��������Porche cayenne 4.5 full 100% gaz 11000€ nderrim

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Makina , Korçë

Porsche cayenne 3.0 diesel

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE S 4.8 BENZIN

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:31 Makina , Fier

OKAZION!! Porsche Cayenne 2013 3.0 Diesel Full!!!

22 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2012

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 Makina , Lezhë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN+GAZ 2010 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Makina , Lushnjë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 Makina , Tiranë

Shitet

12 400 EUR

Dje 18:01 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:33 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2016

Dje 17:15 Makina , Fier

Porsche Gts

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:53
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:00 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:35 Makina , Vlorë

Okazione! Porsche cayene super full

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:29 Makina , Lezhë

Porsche Cayenne

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO 500 Hp

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:09 Makina , Tiranë

��������porche cayenne 4.5 individual 100% gaz 10500€

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:07 Makina , Fier

SHIT-NDERR GAZ-BENZINE-2011

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:07 Makina , Tiranë

Nderrohet -Porsch cayenne 3.6 benzin-gaz

23 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:23 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 00:58 Makina , Tiranë

X5 m50i

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 00:57 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENNE OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:42 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S4.8

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 23:41 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne E-Hybrid Sport

61 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Tet 19:00 Dyqani Makina , Tiranë

OKazion Porsche Cayenne

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 16:51 Makina , Tiranë

���� PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel V6 ����

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 16:43 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Edition 3.0 diesel

22 700 EUR

02 Tet 16:03 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2011 134000KM

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 14:31 Makina , Tiranë

Okazion

249 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:32 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

55 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Tet 11:31 Makina , Durrës

Porsche Cayenne

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:04 Makina , Tiranë

Okazion- Porsche Cayenne 2014 Look 2017 -31 mije €

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 20:50 Dyqani Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte Viti 2014

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
01 Tet 17:31 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE/PLATINUM EDITION -VITI 2014 NAFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 16:48 Makina , Durrës

Okazion Porsche Cayenne 4.8 Gts benzin/gaz super gjendje

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 22:58 Makina , Shkodër

‼️OKAZION‼️ Porsche ����

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:56 Makina , Durrës

Porsche ���� Viti 2012 Motorr 3.0 Nafte Me dogan fulll

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 11:55 Makina , Tiranë

Okazion

24 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 23:40 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

13 300 EUR

29 Sht 17:10 Makina , Tiranë

Porsche cayenne diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 17:00 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 16:37 Makina , Tiranë

Okazion shes ose nderroj Porsche Cayen i 2013 nafte

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 21:24 Makina , Durrës

Porsche cayenne 4.8S

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:40 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzine 2014

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
28 Sht 18:31 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE TURBO

28 Sht 17:26 Makina , Fier

Porsche cayenne 2019 Vjen me porosi nga Dubai

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 12:32 Makina , Tiranë

Shitet ose Shkembehet me makine vitprodhim me te ri

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Nese jeni duke kerkuar per Porsche Cayenne ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Porsche Cayenne ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Porsche Cayenne me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Porsche Cayenne nga modelet e ndryshme si:Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356, Boxster, Macana, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Porsche Cayenne ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Porsche Cayenne ne MerrJep.al


Nese keni Porsche Cayenne qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione