Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Yaris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 10:50
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
24 Sht 18:21
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 13:03
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION-TOYOTA YARIS-1.0 Benzine Viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 20:02 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 20:00 Makina , Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte.6+1 Marsha

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:56 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE 2007 4.200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 19:51 Makina , Tiranë

Shitet toyota yaris

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:38 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 naft automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 Makina , Tiranë

toyota yaris kamio automat 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:56 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN VITI 2009 MANUAL SUPER GJENDJE ME

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:56 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN MANUAL VITI 2006.SUPER GJENDJE ME

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:54 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 Makina , Tiranë

Yaris. Automatik

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:22 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2011 ���� Belgjika ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:22 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:12 Makina , Durrës

Toyota Yaris ����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:50 Makina , Tiranë

Shitet.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:48 Makina , Krujë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manuale✅

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Dyqani Makina , Tiranë

Yaris 1,3 Benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:00 Makina , Elbasan

TOYOTA YARIS VERSO

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4

4 300 EUR

Sot 16:38 Makina , Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE - 2013 - KAMBIO MANUALE - KAMERA ❌

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 Makina , Tiranë

Toyota yaris

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:14 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:39 Makina , Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:32 Dyqani Makina , Kavajë

❌️ SHITUR ❌️

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:44 Makina , Gjirokastër

Toyota 1.4 diesel 6+1 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:43 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 naft 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 Automat❌️

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.4 Nafte 4000 Euro

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 12:57 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA YARIS

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 12:08 Makina , Durrës

Toyota Yaris 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 11:06 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 10:35 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 2010 BenzinGaz sapo targuar 4300€ diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:31 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.3 Benzin

2 000 EUR

Online
Sot 10:12 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 MANUAL SUPERGJENDJE

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:11 Makina , Tiranë

Shitet Toyota

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:46 Makina , Fier

Toyota Yaris

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

Shitet toyota yaris viti 2007 kambio automat 1.4 nafte ne gj

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:21 Makina , Tiranë

Shiten 3 toyota kambio automat 1.4 nafte yaris dhe corolla

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:41 Makina , Berat

Toyota Yaris 1.4 Nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina , Tiranë

Yaris 1.4 nafte manual 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:59 Makina , Tiranë

Yaris 1.4 nafte manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Toyota yaris//2012//1.4 naft//manuale

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:52 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.5 Hybrid Automat Zvicra ����

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 00:36 Makina , Tiranë

Toyota yaris 2015 automat

1 EUR

Dje 21:14 Makina , Durrës

Toyota yaris

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 Makina , Sarandë

Toyota yaris 1.4 naft 6+R

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:42 Makina , Tiranë

shitje

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:28 Makina , Tiranë

Toyota Yaria viti 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 20:22 Makina , Durrës

OKAZION 1.4 NAFT

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Makina , Durrës

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Yaris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Yaris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Yaris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Yaris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione