Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Escape Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Ford Escape | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 10:11
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Shitet Ford Escape 2017, EcoSport Benzin 1.6 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

����SUPER OKAZION!FORD ESCAPE 2.5 BENZIN/GAZ AUTOMAT VIT-11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

����SUPER OKAZION!FORD ESCAPE 2.5 BENZIN/GAZ AUTOMAT VIT-11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Elbasan

FORD ������������

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 10:11
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Shitet Ford Escape 2017, EcoSport Benzin 1.6 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 09:45 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet Ford Escape (Kuga) Benzin+Gaz

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 23:40 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Durrës

FORD ESCAPE 1.6 Benzin 0695110705

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 12:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

FORD ESCAPE

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
05 Maj 14:07 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Fier

shitet ford escape

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 10:02 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Fard escape

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 12:03 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Lushnjë

Ford Escape 2010

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 19:20 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford Escape

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 12:54 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Okazion Ford Escape - 2014 - 8300 eur

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 09:06 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Vlorë

FORD KUGA(ESCAPE) SE .ECO BOOST

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 07:36 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

SHITET OKAZION ford escape

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 20:36 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford Escape (Kuga) SEL 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 15:14 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

�� FORD ESCAPE 1.6 BENZIN

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 11:27 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford escape

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 01:11 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Durrës

SHITET FORD ESCAPE

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 18:43 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Vlorë

Automat

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 15:45 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Durrës

❗️FORD ESCAPE 1.6 2016❗️

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 10:04 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

FORD Escape

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 19:48 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Pogradec

Ford Escape 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 17:17 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Durrës

Ford Eckape 2012 Automat Benzine

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 16:09 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Cmimi i diskutueshe

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 03:07 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Shkodër

ford kuga

12 200 EUR

27 Nën 03:07 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Shkodër

ford kuga

12 200 EUR

27 Nën 03:07 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Shkodër

ford kuga

26 Nën 21:25 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Shkodër

ford kuga

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 21:15 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Shkodër

ford kuga

12 200 EUR

16 Nën 11:26 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 02:28 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Fier

ndrrohet Ford escape

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:36 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

��SHITET FORD ESCAPE 2019❗️

13 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 22:36 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Elbasan

Ford Escape Titanium

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 19:15 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Auto fati

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:31 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

SHITET FORD ESCAPE SUPER GJENDJE

11 000 EUR

03 Tet 11:10 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Bulqizë

Shiten Makina Te Perdorura Ford (Escape, Focus, edge, expl…

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Sht 12:09 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford escape kuga 2015 gaz-Benzin

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 22:34 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Durrës

Super gjendje me dogane

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 13:06 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Durrës

Shitet Ford Escape 3000 benzin

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 16:29 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Vlorë

E sapo ardhur

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 00:35 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Shitet 11.500 euro

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 10:25 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford escape

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 11:22 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Vlorë

Shitet

3 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gush 09:16 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford escape

1 EUR

07 Gush 09:16 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Ford escape

9 500 EUR

05 Gush 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Elbasan

✔Ford Escape 4x4✔Viti 2010✔Sallon lekure✔Dogan paguar✔

5 700 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:37 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Fier

Shitet:ford escape 1.6 benzin-gaz viti 2013 10 000 euro

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:11 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Pjese per ford escape

530 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:01 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Elbasan

❌0682149027❌Ford Escape Automat❌viti 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Ford Escape | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione