Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

911 , 14
991 , 1
997 , 2
918 , 1
924 , 3
928 , 2
944 , 3
Boxster , 15
Cayenne , 1607
Cayman , 10
Macan , 32
Panamera , 224

Gjej mijera njoftime per Porsche ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Porsche me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356 dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 02:00 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:02 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S4.8

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina , Fier

DISQE GOMA PORCHE CAYENNE VITI 2013

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:06 Makina , Vlorë

Porsche Cayenne Carbon Design 3.0 Nafte 2016 Full Extra

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 22:20 Makina , Kavajë

Porsche Panamera 4.8 4s EXTRA FULL OPTION

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:40 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO 500 Hp

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 Makina , Fier

Porsche cayenne

22 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 Makina , Fier

��OKAZION��Porsche Cayenne 2013 3.0 Diesel Full!!!

22 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE S 4.8 BENZIN

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:01 Makina , Durrës

Okazion Porsche Cayenne 4.8 Gts benzin/gaz super gjendje

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:54 Makina , Korçë

Shitet Porsche Cayenne S

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:32 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:26 Makina , Fier

SHIT-NDER BENZINE-GAZ-11

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:58 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Edition 3.0 diesel

22 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:15 Makina , Fier

Porsche Cayenne 4.8 Okazion

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:11 Makina , Tiranë

Porsche Macan S

36 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:49 Makina , Lezhë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN+GAZ 2010 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:08 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 4S 4.8 Benzin V8

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:26 Makina , Tiranë

���� PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel V6 ����

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Makina , Tiranë

Super okazion Porsche Cayenne 3.0 Diesel - 2015 - automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:59 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

55 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 02:00 Makina , Tiranë

X5 m50i

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 00:48 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE SPORT 3.0 NAFT FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 23:28 Makina , Tiranë

porsche cayenne S 2015 hibrid nga kanadaja

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 22:36 Makina , Tiranë

Okazion Porsche Panamera 3.6 Benzine

16 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 20:27 Makina , Tiranë

Porsche cayenne diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 15:59 Makina , Tiranë

Porsche cayenne Super Full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 15:03 Makina , Korçë

Porsche Cayenne

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:15 Makina , Tiranë

Okazion- Porsche Cayenne 2014 Look 2017 -31 mije €

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 10:03 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Porsche Cayenne 3.0Diesel,11/2015 ���� ����

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:05 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 23:40 Makina , Lushnjë

Panamera 3.6

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 17:24 Makina , Tiranë

Okazion shes ose nderroj Porsche Cayen i 2013 nafte

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 14:16 Makina , Tiranë

Porche cayenne 2016 3.0 naft

30 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 13:01 Makina , Tiranë

Porsche

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 10:57 Makina , Tiranë

SHITET+NDERROHET

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:04 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzine 2014

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 18:09 Makina , Tiranë

Macan Turbo 2016

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 16:39 Makina , Tiranë

PORSCHE PANAMERA 4.8S

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 15:20 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Nafte

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Sht 10:36 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:19 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S Full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 18:24 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 14:10 Makina , Tiranë

Porsche cayene GTS 3.6 benzin/gaz

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 09:19 Makina , Tiranë

Okazion! Porsche Macan

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Sht 20:00 Makina , Fier

Porsche Gts

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 18:14 Makina , Tiranë

Porsche cayenne (Nderrohet)

22 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Nese jeni duke kerkuar per Porsche ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Porsche ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Porsche me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si: Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356, Boxster, Macana, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Porsche ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Porsche ne MerrJep.al


Nese keni Porsche qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione