Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford C-Max ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford C-Max në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford C-Max ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 23:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford grand c-max

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford grand c-max

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c-max

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kavajë

OKAZIOON. C. Max. 2006.NAFT.1.6.

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Ford.C,max.

2 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

❇️ FORD C MAX 1.8 BENZIN GAZ ❇️

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:56 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

Ford C-MAX 1.6 GAZ-BENZINE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 18:52 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

��FORD C-MAX��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Ford cmax titanium1.6 nafte

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

ford x max

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:13 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:44 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

❌️ OKAZION❌Ford C-MAX ��3700€�� 1.6 Nafte 2009☎️0685213511☎️

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:30 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

FORD C-MAX 2.0 DIESEL. AUTOMATIKE. 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:55 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-max 1.6 tdci

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C Max Titanium viti 2008 1.6 tdci 90cv

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max viti 2009 1.6 tdci 90cv Titanium

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max Titanium 1.6 tdci 116cv

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lezhë

Ford Cmax nafte 1.6 super gjendje

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:12 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:12 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Super Okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Vlorë

������������Ford Cmax 2,0 Tdci Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:30 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX 2.0 NAFTE AUTOMAT 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

SHITET FORD C-MAX POWER SHIFT

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

SHITET FORD C-MAX TITANIUM POWER SHIFT

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:26 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

✅��Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:17 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kucovë

Ford c max

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max 1.8 nafte

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C-Max

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 18:47 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkodër

Ford CMAX automatik

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Automat Ford c Max

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:00 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford CMax plugin hybrid

8 010 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:53 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Berat

Ford c max benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

FORD C-MAX 2007 AUTOMAT 3900€

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 17:35 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-Max

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:07 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max viti 2010 nafte 1.6 manual me dogan te paguar

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
24 Maj 23:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

SHITET FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Maj 23:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

OKAZION FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Maj 23:34 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Maj 23:17 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

Ford C Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:12 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

������������Shitet.

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 12:06 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

FORD C MAX TITANIUM 0689400000

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:17 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX VITI 2006 MANUAL 1.8 NAFT

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 16:17 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

C MAX NAFTE 1.8 SHITET OSE ME NDERRIM

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 17:30 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Shitet Ford C Max 1.6 Naft 2006 ne gjendi shum te mir

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Maj 14:36 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Vlorë

Ford C-Max 2010 2.0 Gaz/Benzine

4 250 EUR

22 Maj 13:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max 1.8 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 10:31 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C Max diesel

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Ford C-Max ne shitje? Shiko njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford C-Max ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford C-Max ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford C-Max


Keni Ford C-Max që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford C-Max ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione