Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford C-Max ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford C-Max në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford C-Max ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 13:36 Makina , Tiranë

��OKAZION FORD C-MAX FULL��

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Ford C-Max Importuar ������������

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2011 1.6 tdci 116xv

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:08 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2013

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:02 Makina , Tiranë

Ford Focus C-Max nga Gjermania

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.FORD.C.MAX.1.6.NAFT.2008.

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Makina , Shkodër

Ford C-Max

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:06 Makina , Tiranë

Ndrrohet me makin automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:18 Makina , Durrës

Ford c max 1.6diesel 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:10 Makina , Pogradec

✅��Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Makina , Korçë

Ford C Max, 2007 , PER PJESE

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:20 Makina , Lushnjë

C MAX NAFTE 1.8 MANUAL OSE NDERRIM

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:33 Makina , Fier

Ford x-max 1.8 nafte 2005

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 22:32 Makina , Fier

Shitet Ford C max automatik 2.0 benzine gas ardhur Zvicra.

5 300 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 16:53 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 16:17 Makina , Vlorë

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 16:01 Makina , Elbasan

FORD C-MAX 2.0TDCI

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 15:42 Makina , Berat

Ford C MAX Berat

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 15:38 Makina , Tiranë

Ford cmax 1.6 nafte viti 2014

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:37 Makina , Kavajë

FORD C MAX 1.6 DIESEL MODEL TITANIUM VIT 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 11:18 Makina , Durrës

Shitet ne gjendje sh te mir

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 09:26 Makina , Tiranë

Shitet Makina Ford C-MAX 2006 1.6 NAFTË

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 22:48 Makina , Berat

ford C-max

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 21:51 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 12:00 Makina , Elbasan

Shitet

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 01:37 Makina , Tiranë

Ford C Max Titanium 1.6 nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 21:08 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 20:34 Makina , Shkodër

ford c max full option

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:33 Dyqani Makina , Tiranë

Ford C-Max Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 11:32 Makina , Tiranë

FORD C -MAX VITI 2006 1.6 MOTORR DISESL

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:58 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Ford C-Max Titanium,Automat,2.0TDCI ��������

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 21:20 Makina , Durrës

Ford c max 3100€

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 14:38 Makina , Durrës

✅ SHITET FORD SURE OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 18:39 Dyqani Makina , Tiranë

FORD C-MAX, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:26 Makina , Tiranë

Okazion Ford C Max 1.8 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 22:01 Makina , Tiranë

Shitet Ford C-MAX

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 11:15 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 10:49 Makina , Durrës

Ford C-Max 1.6nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:30 Makina , Tiranë

Ford cMax 2011-2012

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 10:29 Makina , Vlorë

Ford c max 2009 nderrohet me turan ose caddy +/- diferencen

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:02 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet me automat!

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 18:01 Makina , Durrës

OKAZION FORD C-MAX 1.6 TDCI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

FORD C-MAX, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Jeni duke kërkuar për Ford C-Max ne shitje? Shiko njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford C-Max ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford C-Max ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford C-Max


Keni Ford C-Max që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford C-Max ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione