Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.Dje 20:16
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:07 Makina , Durrës

Ford fiesta 2010 ✅GAZ✅

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:02 Makina , Kurbin

FORD FIESTA

900 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:55 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Elbasan

Ford Fiesta benzingaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft Viti 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:55 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.6 Nafte OKAZION

3 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 18:50 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 18:50 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 18:21 Makina , Vlorë

Ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:18 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta viti 2008 i sapo ardhur nga Gjermania

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:05 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2008 super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:53 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:53 Makina , Durrës

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:52 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:50 Makina , Durrës

Ford Fiesta Automat

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:37 Makina , Tiranë

Ford fiesta shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 Makina , Librazhd

FORD FIESTA AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:13 Dyqani Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:08 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.6 nafte manual

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:49 Makina , Durrës

Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 Makina , Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT LIBER SHERBIMESH 0689400000

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Makina , Tiranë

Shitet Ford fiesta 2007 1.6 nafte . Kontakt 0696850642

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Makina , Fier

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin Gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:33 Makina , Kukës

FORD FIESTA 2007, 1.4NAFTE, MANUALE, 4 DYER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:04 Makina , Elbasan

okazion

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:59 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ VITI 2010 TITANIUM����

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

ford fiesta 1.3 benxin viti 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

Okazion Automat ford fiesta 1.4 naft 3000 euro per pak dit

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:19 Makina , Vlorë

Shitet ford fiesta

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:16 Makina , Durrës

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:08 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 12:07 Makina , Tiranë

Ford 2008 benxin gaz 1.2 okazion 2700 euro okazion

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin me dokumenta

8 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 11:48 Makina , Pogradec

Ford fiesta

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:50 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 10:50 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 10:41 Makina , Tiranë

Ford FIESTA titanium 1.4 Diesel

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:25 Makina , Elbasan

❌OKAZION Ford Fiesta❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Dyqani Makina , Durrës

Ford fiesta automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 Makina , Tiranë

Ford fiesta benzingaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:51 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 letra tpreme nderrohet

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:16
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:12 Makina , Elbasan

Makine okazjon

5 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:33 Makina , Elbasan

Shitet Ford Fiesta Fundi 2011 3800€

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Makina , Lushnjë

��1.4 NAFTE FORD FIESTA 2009��

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:21 Makina , Shkodër

Ford Fiesta Ecoboost Titanium, 1.0. Viti 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:48 Makina , Elbasan

Ford Fiesta Titanium

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:35 Makina , Durrës

Ford fiesta benzin gaz

1 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fiesta ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fiesta


Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione