Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.Dje 23:52 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4 nafte Super gjendje 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

FORD FIESTA TITANIUM 2011/ 1.6 DIESEL-ECOnetic ✅️FULL OPTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

FORD FIESTA 1.6 DIESEL-ECONETIC☘️VITI 2011 ✅️GJENDJE PERFEKT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta 1.4 benxin + gaz viti 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.3 benzin Viti 06 me letra super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2006 super gjendje 196 mij km

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

ford fiesta

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta Gaz benzin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta ���� 2010

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 20:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:33 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

E sapo ardhur nga zvicra dogan e paguar gati per targa

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 19:12 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Berat

Ford Fiesta Gas - Benzine

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

♦️Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz viti 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 2015 1.6 Automatik Benzin-Gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Fiesta 1.4 benzin+gaz

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:31 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Okazionnnnn Fiesta 1.4 nafte viti 2012

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:00 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Ford fiesta

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:39 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

ford fiesta

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:21 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 2009 !!! OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 14:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 BENZIN-GAZ 2009✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010-1.4 nafte

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:38 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Benzin+Gaz 2010,

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

OKAZION FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 AUTOMAT ����

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:31 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE GJENDJE SHHM TE MIR

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:23 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 Titanium 1.4 tdci 68cv

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 5p viti 2013 1.5 tdci 75cv

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2010 1.2 benzin 82cv

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:53 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA VITI 2008 CC 1.4 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:19 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Ford

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:01 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA-1.4 benzine-Automat-100000km

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkodër

����FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:26 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.6 Naft Titanium

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:18 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta Titanium 1.6 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4naft 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 06:46 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 naft manual 2006 sapoardhur

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 06:42 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fiesta ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fiesta


Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione