Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Qashqai Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Nissan Qashqai | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:40 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Qashqai 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Nissan Qashqai Full Option ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Makina , Durrës

Nisan qashkai

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:36 Makina , Berat

Nissan Qahqai 1.6 Gaz Benzine viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Makina , Durrës

Nisan qashqai

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:35 Makina , Tiranë

Nisan qashqai

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:35 Makina , Tiranë

Nissan qashqai

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE 2008 ''PANORAME''

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE MANUAL 2008

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Makina , Fier

Okazion!!! Nissan Qashqai 2010 Kambio Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Dyqani Makina , Fier

Nissan QASHQAI

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Makina , Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Qashqai 1.6 Naft 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:21 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.NISAN.QASHQAI.2.0.NAFT.2011.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:28 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai-2.0 Nafte - Kambio automatike

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:25 Makina , Tiranë

Shitet NISSAN ne gjendje perfekte

7 000 EUR

Dje 17:12 Makina , Shkodër

Nissan qashqai 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 Makina , Durrës

Nisan Automat 2.0 Benzine

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Makina , Tiranë

Okazin 8000

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 Makina , Fier

✅��Nisan Qashqai Automatike 1.6 Nafte 2016 150.000 Km

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:28 Makina , Durrës

Nissan Qashqai ����

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 Makina , Durrës

Nisan qashqai

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:11 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:54 Makina , Kukës

Nisan Qashqai 1.6d Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

����Nissan Qashqai 2.0 Nafte Kambio Automtike 4X4 Panorama

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:26 Makina , Durrës

Nissan qashqai 2.0 nafte����Automatike

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:22 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 1.5 Naft Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:22 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 1.5 Naft Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 Dyqani Makina , Fier

Nisan Qashqai 1.5 dci 110 cv viti 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:39 Makina , Lushnjë

Nissan QASHQAI 1.6 BENZIN-GAZ

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 21:07 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi Nisan qashqai

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 19:42 Makina , Tiranë

Nisan QASHQAI 2015 FULL OPTIONS CEL 0693929141

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 17:01 Makina , Pogradec

NISSAN QASHQAI 2010 FULLL EKSTRA 200D 4X4 MANUAL

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 15:52 Makina , Tiranë

Nissan qashqai 2.0 diesel automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 15:51 Makina , Tiranë

Nissan qashqai 2007 okazion

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 10:08 Makina , Fier

Nissan Qashqai

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:28 Makina , Elbasan

Nissan qashqai j10

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:24 Makina , Durrës

�� OKAZION ��AUTOMAT NISSAN QASHQAI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 16:38 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 Naft Viti 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 13:21 Makina , Durrës

Nissan Qashqai viti 2012. Km 149,000

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 10:37 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI OKAZION

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 10:37 Makina , Fier

SHITET NISSAN QASHQAI

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 09:21 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 09:17 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 08:24 Makina , Tiranë

sitet nisan

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 19:22 Makina , Tiranë

Shitet Qashqai 1.6 nafte 2014 85 mij km

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Nissan Qashqai | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione