Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

100 NX , 23
200 SX , 17
240 SX , 18
280 ZX , 3
300 ZX , 9
350Z , 27
370Z , 6
Almera , 376
Altima , 20
Armada , 3
Bluebird , 1
Cabstar , 48
Cargo , 6
Cherry , 3
Cube , 4
e-NV200 , 6
Evalia , 1
Frontier , 5
GT-R , 10
Interstar , 47
Juke , 146
King Cab , 84
Kubistar , 9
Leaf , 21
Maxima , 3
Micra , 1777
Murano , 106
Navara , 905
Note , 260
NP 300 , 4
NV200 , 17
NV400 , 4
Pathfinder , 117
Patrol , 238
PickUp , 46
Pixo , 36
Primastar , 37
Primera , 315
Pulsar , 1
Qashqai , 1434
Qashqai+2 , 221
Quest , 2
Sentra , 32
Serena , 47
Skyline , 1
Sunny , 31
Terrano , 286
Tiida , 7
Titan , 5
Trade , 19
Urvan , 1
Vanette , 40
X-Trail , 531

Gjej Nissan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan ne shitje të ndryshëm si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 07:33
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2016

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:46
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:59
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN ROGUE / XTRAIL 2017 2.5 BENZINE GAZ

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 20:10 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

13 290 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:04 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nisan 2015 naft 1.6 KM 140 Automat 13800 euro

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:54 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 2.0 NAFTE ,AUTOMAT, VITI 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:50 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI +2 , AUTOMAT, PANORAME, NAFTE

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:48 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,NAVI, PANORAM

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke viti 2013 automat benzin 1.6 AWD

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:41
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:39 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN XTRAIL 2.5 BENZINE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI /4WD /EXPLUZIVE MODEL FULL ����

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Nissan Juke 2013 Automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:46
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:42 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Fier

Nissan

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Elbasan

NISSAN QASHQAI +2 VITI 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra ����

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

U shit✅Nissan Qashqai +2 ����

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

U shit✅Nissan Qashqai ����

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

U shit✅Nissan Qashqai ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:09 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nisan Qashqai viti 2009 nafte 2.0 manual me 6 marsha

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 18:05 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Qashqai 4x4 Automat lekure panorame 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:59 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Durrës

NISSAN JUKE 2011 1.5 DIESEL MANUALE

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:55 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 Benzine/Gaz Platinum AWD

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Lushnjë

Okazion nissan navara 2012 2.5 naft manual

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:52 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nissan Qashqai

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet NISAN ROGUE full opsione! OKAZION!

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:19 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

Nissan Micra Automatike 1.2 Benzine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:17 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

Nissan Qashqai+2 4✖️4 full opsion

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Qashqai

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Qashqai

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Vlorë

❌Okazion❌Nissan Navara 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Lushnjë

✅��Nissan Navara 4x4 2.5 Nafte Manuale 2008 4 Vendeshe "Me K

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:43 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Durrës

Shitet /ndrohet Nissan juke 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:26 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pogradec

NISSAN NAVARA 2017 NP300 2.3 NAFT MANUAL 4x4 DYFLOOK

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:25 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN X TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:22 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  NV200  ·  Tiranë

NISSAN NV 200 BENZIN 1.6 VITI 2012 ZVICRA NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL 2.5 Benzine/Gaz X-Trail 2018

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:09 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue 2.5 Benzine/Gaz SL (X-Trail)

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:43 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan Micra

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kavajë

��Shitet Nissan Micra��

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan


Keni Nissan që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione