Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Transit Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Ford Transit | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:44 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit per transport udhetaresh

22 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:44 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit per transport udhetaresh

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 19:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Courier

9 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:37 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:17 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford Transit 2.4 ❗️130000Km �� (Me garanci)Sapo targuar

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:26 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFTE 2010 ME 9 VENDE ZVICRA

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CONNECT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Connect viti 2016 1.5 tdci 120cv

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:36 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Coustom viti 2017 2.0 tdci 130cv

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:41 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

BLEJ MAKIN

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
26 Maj 14:06 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford tranzit

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
25 Maj 23:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet Ford Transit

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 08:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet Ford Transit Connect 4+1 i 2021 Nafte

13 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:37 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

✅ Ford Transit 2011 kamioncine ✅ Okazion Ford Kamjoncine ✅

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Krujë

Ford

1 800 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 23:31 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford Transit 2.2 diesel

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 19:41 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Connect versioni L okazion

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
23 Maj 17:03 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford tranzit 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:09 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet Ford Transit Conect,,Viti 2021

16 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 15:12 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Peqin

Fugon ne shtije

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 12:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford Transit

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 20:48 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Ford Transit 2015 2.2 diesel

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:57 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kavajë

Kamioncine

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Has

Shitet kamioneta Ford transit viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 10:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford transit okazion ��

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 08:22 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford Transit

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:20 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Shitet ford tranzit

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 22:35 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford Tranzit

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:50 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

M5 EV Regular Edition, Basic, 7 Seats 400km me nje karikim

32 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 16:04 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Shitet ndrohet karrotrec

9 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 22:08 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

shitet

800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 04:36 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

shitet

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:30 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

FORD TRANSIT KAMIONCIN

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 16:43 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Tranzit Vetshkarkuse

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:15 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

����SHITET FORD TRANSIT CUSTOM����

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 19:56 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit 7300euro i diskutushem

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 19:49 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit 2008 7800 euro i diskutushem

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 18:26 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet ne gjendje shumm t mir

73 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 08:47 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford me karroceri

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit connect 1.8 diesel, viti2013

4 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 19:01 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet FORD TRANSIT 16+1 vende

15 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Pri 18:07 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

��‼️Ford Transit i sapo ardhur nga Gjermania! ����

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:27 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet ford tranzit

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 18:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Shitet Ford Transit 2001

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 23:57 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Shitet ford

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:15 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Tranzit 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lushnjë

IVEKO

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:38 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

FORD TRANSIT KAMIONCIN

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 13:12 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Transit Connect 1.5D 2015 *AUTOMATIK*

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Ford Transit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione