Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Mondeo ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej Ford Mondeo në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Mondeo ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford Mondeo ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 09:56 Makina , Lushnjë

OKAZION Ford Mondeo Automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 08:48 Makina , Tiranë

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID FORD MONDEO. HYBRIT

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:21 Makina , Tiranë

Ford Mondeo Okasion ne supergjendje.

149 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Durrës

Ford mondeo.20.viti.2008.Benzin .��������

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Mondeo.Viti.2008.2.0 Benzine.��������

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

Pjese per Ford Mondeo 2.0tdci automat

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:54 Dyqani Makina , Kavajë

Ford mondeo Automat 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 14:08 Makina , Tiranë

Ford mondeo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:22 Makina , Berat

➡️FORD MONDEO 2015 ⬅️

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:25 Makina , Tiranë

FORD MONDEO OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:25 Makina , Fier

SHITET FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:25 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 08:42 Makina , Tiranë

Mondeo 2.0 NAFT automat viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:25 Dyqani Makina , Tiranë

FORD MONDEO 1.8 NAFT 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 21:11 Makina , Berat

Ford Mondeo 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 15:02 Makina , Tiranë

shitet ford montea

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:59 Makina , Tiranë

NDRIM ME KAROTREC

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:58 Makina , Tiranë

ford mondeo 2.0 benzin

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 13:17 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 1.8 Benzine gaz Sw 1994

170 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 11:21 Makina , Tiranë

FORD MONDEO

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:46 Makina , Tiranë

ford mondeo 2.0tdi automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Ford mondeo

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 12:38 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:19 Makina , Durrës

FORD MONDEO OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:19 Makina , Elbasan

SHITET FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:19 Makina , Tiranë

OKAZION FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:13 Makina , Tiranë

FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 22:51 Makina , Vlorë

FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 22:49 Makina , Tiranë

Ford Mondeo

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Shitet Ford Mondeo/2009, 1.6 Benzin-Gaz

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 15:13 Makina , Vlorë

Ford Mondeo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:11 Makina , Pukë

Whats up se jam npun

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 11:07 Makina , Lushnjë

Ford mondeo 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 13:47 Makina , Kurbin

✅ Ford Mondeo 2.0Tdci Automat ✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 16:28 Makina , Tiranë

Ford Mobdeo 2015 Automat

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Sht 22:19 Makina , Tiranë

Ford Mondeo

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 15:44 Makina , Tiranë

2016 Ford Mondeo Motorr 1.5

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

makine

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 20:08 Makina , Vlorë

forf mondeo 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:49 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 2.0 Benzine

3 250 EUR

04 Sht 09:58 Makina , Korçë

Shitet Ford mondeo 2010 Okazion

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 17:18 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane ford mondeo 2015 2.0 nafte

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 07:54 Makina , Lezhë

Ford Mondeo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:53 Makina , Durrës

shitet

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 17:12 Makina , Lezhë

Ford Mondeo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 17:01 Makina , Lezhë

Ford Mondeo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 16:44 Makina , Lezhë

Ford Mondeo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina , Durrës

shitet

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 00:05 Makina , Durrës

Ford titanium

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 08:06 Makina , Durrës

shitet

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Ford Mondeo ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Mondeo ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Mondeo ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Mondeo ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Mondeo ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Mondeo ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Mondeo


Keni Ford Mondeo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford Mondeo ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione