Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Grand Cherokee ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee apo modele tjera si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:57 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

✅JEEP 3.6 BENZIN-GAZ 2011✅

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:37 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP GRAND CHEROOKE - 3.0 NAFTE - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0d Summit

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0d ECO Summit SRT 2019

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Shitet okazion jeep grand cherokee 88 mij km

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:51 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:07 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

JEEP GRAND CHEROKEE EUROPE 0689400000

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:19 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Nafte Summit 2016

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:17 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 Nafte

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:27 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 4X4 Overland

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:23 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee Viti 2015 Nafte FULL

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:54 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 04:09 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

2019 Jeep GRAND CHEROKEE LIMITED X

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 22:21 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand cheroke

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 19:41 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Korçë

jeep grand cherokee

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 10:58 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep 3.0 crd

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 09:38 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 4X4 Overland

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 16:29 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kavajë

OKAZION!!!JEEP GRAND CHEROKEE OVERLAND LIMITED EDITION 4X4

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 14:14 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep grand cheroke Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 23:40 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherooke 4.7 benzine

17 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Maj 10:21 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Korçë

Grand Cherokee

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 20:15 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cheroke

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 22:04 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

Jeep Grand Cherokee Limited editon 20mij euro pak i disk

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 11:46 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:10 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Shitet Jeep Grand Cherokee Overlad

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 13:51 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Okazion Jeep Grand Cherokee Okazion

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:31 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:22 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Lushnjë

Jeep Grand Cherokee 4x4 benzin/gas

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 00:05 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

JEEP Grand Cherokee

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
04 Maj 10:02 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kavajë

Jeep Grand Cherokee

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:43 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

OKAZION

15 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 22:49 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

Jeep grand cherokee

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 08:52 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:29 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand cherokee

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 21:15 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee shitet,nderrohet

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 18:18 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

shitet jeep grand cheeroke 3.0 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:20 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

JEEP GRAND CHEROKE LIMITED EDITION 20k €

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 18:05 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep grand cherokee 2012 nafte

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 13:10 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jepp Garnd Shiroke

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 19:53 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Shitet nderrohet

11 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 00:37 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Pogradec

Jeep Grand Cherokee SRT

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 23:09 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 12:28 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Korçë

Shitet me porosi grand cheroke 3.0 naft 2015/12 247000km

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 18:20 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Librazhd

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:16 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep grand cheroke

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 18:38 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee Automat Naft

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 15:27 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkodër

Jeep Grand Cheroke

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Kerkoni per Jeep Grand Cherokee ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep Grand Cherokee ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep Grand Cherokee ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep Grand Cherokee me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Shperndaj njoftime per Jeep Grand Cherokee ne shitje


Keni Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione