Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Grand Cherokee ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee apo modele tjera si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 19:20 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Automat ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 Makina , Kukës

Jeep Grand Cheroke Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 crd

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 3.0 ECODiesel

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

Jeep grand shirok

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:39 Dyqani Makina , Durrës

Jeep grand cherokee

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:38 Makina , Tiranë

Jepp Grand Cherok

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 21:50 Makina , Kukës

Jep Edition

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 13:57 Makina , Tiranë

Okazion

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 11:02 Makina , Fier

JEEP GRAND CHEROKE 4.0 benzin gaz viti 2004 Laredo

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 09:38 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:26 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:42 Makina , Tiranë

jeep grand xheroke 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 18:04 Makina , Tiranë

Okazion

21 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 10:53 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 nafte SUMMIT

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 23:39 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 19:49 Makina , Tiranë

jeep

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 17:26 Makina , Lushnjë

Grand Cherokee 4x4 ��Okazion ��

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 16:05 Makina , Tiranë

Shitur ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 21:10 Makina , Kukës

shitet jeep grand cherokee

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:34 Makina , Elbasan

2007

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 13:05 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 17:10 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 17:08 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 10:45 Makina , Tiranë

Okazion JEEP GRAND CHEROKEE 2.0 Diesel

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 20:04 Makina , Tiranë

jeep Grande Cheroke 3.0crdi

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:13 Makina , Tiranë

SHITET JEEP GRAND CHEROKEE 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 14:09 Makina , Tiranë

Jeep Grand cheroke 3.0 CRD

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 19:52 Makina , Tiranë

Goma of rroad

450 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Sht 11:33 Makina , Shkodër

Jeep Grand Cheroke 3.0

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 12:19 Makina , Tiranë

Jeep grand cherokee

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 12:59 Makina , Lezhë

Shitet Jeep Grand Cherokee 3.0 250cv Summit

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 16:39 Makina , Elbasan

Jeep grand cherokee 2018 Europe 3.0 ecodiesel

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:56 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Limited '2002 4x4 Off-Road

540 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:02 Makina , Pogradec

"JEEP" Shitet okazioon

7 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 06:24 Makina , Kukës

Shes Gjipin

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 16:44 Makina , Tiranë

Jeep Grande Cheroke 2011-2012

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 17:28 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 TDI

10 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 23:27 Makina , Tiranë

jeep 4x4 grand cherokee 3.7

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:53 Makina , Durrës

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 14:20 Makina , Tiranë

Jeep grand Cherokee 3.0 naft look srt

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 10:20 Makina , Tiranë

Off-Road

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 16:30 Makina , Librazhd

Jeep Grand Cherokee

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 01:13 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee look srt8

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 12:48 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 18:28 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee Off Road full

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:13 Makina , Tiranë

Shiter jeep grand cherokee automat me letra te sapo prera

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:12 Makina , Tiranë

Jeep grand cherokee okazion

8 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 15:59 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee 3.0 Diesel Overland Full Optional

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Kerkoni per Jeep Grand Cherokee ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep Grand Cherokee ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep Grand Cherokee ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep Grand Cherokee me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Shperndaj njoftime per Jeep Grand Cherokee ne shitje


Keni Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione