Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Caddy ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Caddy në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Caddy në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Caddy, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Caddy ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Dje 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW CADDY MAXI 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 06:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADY MAXI FRIGORIFER V.2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:51
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADY FRIGORIFER 2015

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Max viti 2010 i sapo ardhur nga Gjermania

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

❌ VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - 2013 - KAMBIO MANUALE - 7 VENDE ❌

11 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET Caddy Max me LIBER SHERBIMESH nga Vw.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

❌ VW CADDY 1.9 NAFTE - 2010 - Kambio MANUALE - 5 VENDE❌

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Caddy 1.9 Tdi Pa Dogan 167 Km

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY ( MAXI ) AutomatDSG 1.9 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

❌ VW CADDY 1.6 NAFTE - 2011 - KAMBIO MANUALE ❌

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY 2.0 TDI HIGHLINE FACELIFT EXECUTIVE FULL-13

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY LIFE 1.9TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW Caddy Life 1.9 TDI 2006 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY ( MAXI ) ���� (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW Caddy Life 1.9 TDI 2006 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY ( MAXI ) 2009 TDI AUTOMATIK(Kontaktin Tek Pershkrimi)

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY ( MAXI ) 1.9 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 700 EUR

Sot 17:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Family Automat 1.9 NAFTE (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 848 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADYY 1.9 NAFTË AUTOMAT 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 1.9 Nafte Manual 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

WV Caddy 1.9 nafte viti 2009 kamje manuale 198765 kilometra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 Naft

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.4 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxxi

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 Manual

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

CADDY MAX 1.9 NAFT 2007 GJENDJE PERFEKTE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

VOLKSWAGEN CADDY 1.9. NAFTE. SUPER. SUPER

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Cady maxi

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY LIFE 2013 MAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 2012 ZVICRA

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VOLSWAGEN CADY MAXI 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY FRIGORIFER 2013 AUTOMAT ZVICRA

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkodër

Caddy Maxi 2013

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY 2.0 TDI

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����VW CADDY MAXI 2008����

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Germany Cadyy 2019 MAX PLUS

19 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY 1.6 NAFTE MANUAL 2012

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkodër

Vw cadi 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

OKAZION !!! WV CADY 1.9 NAFTE .

5 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy Maxi

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kavajë

Okazion caddy 2.0 nafte 2015 manual nderrohet

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Sendile Caddy

150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET CADY LIFFE 1.9 TDI HYGLINE AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET CADY 6+1 MAX 1.9 TDI KAMBIO AUTOMAT HYGLINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

VW Caddy 1,6 Gaz BRC

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADY FRIGORIFER 2015

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

Volkswagen Caddy 1.9 Naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

❌❌SHITET VW CADDY MAX❌❌

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vlorë

Wv caddy 2012 1.6 diesel

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur sapotarguar

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Caddy në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Caddy në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Caddy në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Caddy në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Caddy, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Caddy që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Caddy ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Caddy


Keni VW Volkswagen Caddy që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Caddy shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione