Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 708
Comanche , 3
Commander , 46
Compass , 131
Patriot , 111
Renegade , 23
Wagoneer , 9
Willys , 5
Wrangler , 210

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 14:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 20:31 Makina , Durrës

Jeep Wrangler Shitet/Nderrohet me Apartament ne Durres

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 19:43 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:30 Makina , Fier

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITEN PJES PER JEEP 2007 2018

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:04 Makina , Tiranë

Okazion

21 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Automat ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:03 Makina , Kukës

Jeep Grand Cheroke Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:13 Makina , Fier

Wrangler

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:09 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane jeep compas 2.4 benzine 178 mijkm

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:58 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 3.0 ECODiesel

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:06 Makina , Tiranë

2016 JEEP RENEGADE TRAILHAWK

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 10:53 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 nafte SUMMIT

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 Makina , Durrës

Jeep Cherokee Offroad

9 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Dyqani Makina , Durrës

Jeep grand cherokee

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 Makina , Dibër

Jeep grand cheeroke

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Makina , Kavajë

Shitet jeep wrangle unlimited sport

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 Makina , Fier

⚫️ Jeep Wrangler 2013

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:47 Dyqani Makina , Vlorë

Jeep Cherokee

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:26 Makina , Tiranë

Jeep compass

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 13:16 Makina , Fier

Jeep Patriot

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 07:52 Makina , Tiranë

Jeep Patriot

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:34 Makina , Fier

JEEP GRAND CHEROKE 4.0 benzin gaz viti 2004 Laredo

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
24 Sht 23:39 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 16:57 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Sht 16:30 Makina , Vlorë

Shitet / Nderohet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 12:38 Makina , Elbasan

Jee0

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 11:16 Makina , Tiranë

Shitet makinë

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 07:29 Makina , Durrës

Shitet Ndrrohet

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
23 Sht 13:12 Makina , Tiranë

Jepp Grand Cherok

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 19:49 Makina , Tiranë

jeep

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 17:26 Makina , Lushnjë

Grand Cherokee 4x4 ��Okazion ��

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 16:05 Makina , Tiranë

Shitur ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 14:31 Makina , Tiranë

Jeep cheroke

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 11:25 Makina , Korçë

Jeep wrangler Unlimited

20 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:54 Makina , Kukës

Okaziooonn

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 21:20 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Sht 21:10 Makina , Kukës

shitet jeep grand cherokee

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:42 Makina , Fier

Jeep 2.4 Benzin 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 11:36 Makina , Tiranë

SHITET JEEP PATRIOT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 08:34 Makina , Elbasan

2007

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 18:58 Makina , Tiranë

jeep grand xheroke 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 13:19 Makina , Tiranë

jeep

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 13:05 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 12:06 Makina , Durrës

Jeep Compass 2.0 Diesel viti 2009 .5500€

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
18 Sht 17:10 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 17:08 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 13:40 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon

38 000 EUR


Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione