Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acura Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

MDX , 357
NSX , 61
RL , 53
RSX , 12
TL , 28
TSX , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Acura | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 18:45 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

mercedes

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 17:22 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 23:42 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Fier

Ofertë urgjente pune

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 14:47 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Tiranë

Acura MDX 3.5

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 16:03 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Berat

Hhhhh

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 14:22 Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Bulqizë

Fast Swift Cyber Services

10 001 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 21:19 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Tiranë

Gjendje te mir

3 600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 12:48 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

2785346-75-8 EtonitazepynePiperidine products

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:48 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

2732926-26-8 N-Desethyl-etonitazeneotyte

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:48 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

28578-16-7 PMK

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:48 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

20320-59-6 BMKPowder/Oil

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:47 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

5cladb 137350-66-4

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:41 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Tiranë

Honda Acura Mdx

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 22:29 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Tiranë

Kerkoj pistolet

Viti: 2023
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 12:09 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Elbasan

E Class 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 12:04 Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Tiranë

Acura MDX test

4 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 13:48 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Tiranë

evo benz

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 13:15 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sprinter 518

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Pri 11:17 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Kukës

ne shitje IVEKO 35/10

3 500 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

2732926-26-8 N-Desethyl-etonitazeneotyte

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Bulqizë

28578-16-7 PMK

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

20320-59-6 BMKPowder/Oil

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

20320-59-6 BMKPowder/Oil

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Berat

5cladb 137350-66-4

10 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 18:34 Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

shitet mercedes benz E class avangard 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
26 Mar 13:12 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Tiranë

Mbeshtetse krahu universale duke filluar nga 25 mij leke

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 09:37 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Kavajë

Korrse likustrash Bosch

30 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 17:19 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

test

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:09 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

S Class

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 13:09 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Devoll

E-Class

1 500 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 08:12 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Korçë

Acura

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Shk 08:16 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Bulqizë

купити лажни новац на мрежи Вхатсапп +49 1521 4068335

500 LEK

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 08:13 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Devoll

купити лажни новац на мрежи Вхатсапп +49 1521 4068335

500 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 08:10 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

купити лажни новац на мрежи Вхатсапп +49 1521 4068335

500 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 08:09 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

купити лажни новац на мрежи

200 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 18:05 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Pogradec

Ne shitje honday + karrell 3.5 ton me 3 akse

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 13:01 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Iveco daily dopio gabin

8 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 11:51 Makina  ·  Acura  ·  TSX  ·  Sarandë

❌❌❌ XHETSKI 1800 ❌❌❌

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 18:32 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Mezedez benz (0677268698)

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Jan 22:05 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Durrës

Shitet iphone 15 promax black titanium i ri ne kuti

1 350 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 10:43 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Fier

Polo

2 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 14:12 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

test

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 22:49 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Lushnjë

kamjon

27 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 10:41 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Sarandë

❌❌❌ xhetski okazion ❌❌❌

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 16:06 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet opel astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 17:15 Makina  ·  Acura  ·  NSX  ·  Tiranë

starter per makina kompresor

45 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 11:55 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Jan 22:02 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Dibër

Shitet golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Acura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione