Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X6 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW X6 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:31
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 3.0D X-Drive (LCI) Full Black ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

⚠️⚠️OKAZION BMW X6 3.0 DISEL⚠️⚠️

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6, AUTOMAT, 3.0 BENZINE, 0692126959

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

Riparojme navigator,centralin kambio,bllok komande

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:10 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

BMW X6 M50d nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:09 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

����BMW X6 Sport Packet 2019���� (Kontaktin tek pershkrimi)

35 499 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:56
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

⚠️⚠️OKAZION BMW X6 3.0 DISEL⚠️⚠️

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:50 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

BMW X6 super gjendje

15 500 EUR

Sot 15:09 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

BMW X6 3.0 nafte full

15 500 EUR

Sot 15:00 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw x6 Shitet dhe ndrrohet

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 M40diesel x-drive 3.0 NAFTE 2011

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 3.0D X-Drive (LCI) Full Black ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:25 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 5.0 LOOK -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:33 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw X6

31 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:47 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet BMW X6 Benzin-Gaz

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:39 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw x6

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:11 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 3.0 nafte full opsional

15 000 EUR

Dje 18:27 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw X6 M30d

38 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:42 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Vlorë

Shitet BMW X6

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Vlorë

BMW X6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:27 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 40D 298d 2012 EUROPE PERFORMANCE FULL PERFEKT

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:06 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6 viti 2016 4.4 benzine

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:35 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Pogradec

BMW X6 3.5i(3.0) Facelift

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

Bmw x6 3 mish naft

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:27 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 01:01 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Shitet X6 M50d

77 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 19:45 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

Bmw x6 3.0d

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:21 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 M50d

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 01:38 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Okazion!!! Bmw X6 3.5 biturbo ne gjendje perfekte.

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 21:13 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

Bmw x6 35si 2016

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 01:42 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

OKAZION BMW X6

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:36 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

BMW X6 3.0 Nafte

15 000 EUR

22 Maj 08:07 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Shitet Nderrohet X6

33 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 01:02 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

����BMW X6 35d xDrive����

14 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 22:43 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Ne gjendje shum te mir

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 12:51 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Kavajë

OKAZION!!!BMW X6 3.0 X-DRIVE VITI 2016 KM 127.000 ORIGINALE

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
21 Maj 12:31 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

x 6 ne shitje cmim i padiskutushem 12000 €

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:31 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 M fabrike Look Hamann Viti Prodhimit Fundi 2011

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 20:22 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

BMW X6 INDIVIDUAL X-DRIVE Extra Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Maj 09:24 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

SHITET BIZNESI MAKINAT ME QERA

300 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 00:53 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw X6 Xdrive 35 twinturbo 286hp full options ❗

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:46 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Shitet BMW X6 3.5 M Gjendje super .

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 17:38 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Pogradec

��Okazion BWM X6 ��

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 16:04 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet X6 350 benzin fund viti 2008 .

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 15:42 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet x6 350 benzin viti fundi 2008

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:55 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 3.5 X

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 15:06 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

X6 3.0 naft vitit 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 10:59 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Shitet Bmw X6

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 00:50 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Shitet

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 22:00 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw x6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 10:59 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Lezhë

BMW X6

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW X6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione