Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fusion ne Shite | Njoftimet ne Gjith Shqiperine


Gjej Ford Fusion në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford Fusion ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fusion ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.Sot 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Automat Ford Fusion 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:39 Makina , Tiranë

Shitet Minisuv Ford fusion Naft.1.6

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Ford Fuzion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Makina , Tiranë

Okazion Ford Fusion 1.4 nafte

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Makina , Kavajë

Okazion! Ford Fusion 1.6 Naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft Automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:21 Makina , Fier

Ford Fusion-1.4 Benzin Gaz Sekuencial -2002-MANUAL

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Automat Ford Fusion 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:26 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin kambio automatike

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:21 Makina , Gjirokastër

fusion 1.6 naft

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

U shit Ford Fusion 1.4 TDCi 5p

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:56 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fusion 1.4 TDCi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fuzion 1.4 TDCi viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fusion 1.6 TDCi 5p. Collection-2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:40 Makina , Durrës

Ford

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 Makina , Durrës

Ford

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Elbasan

Fusion 1.4 Naft Super Gjendje

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Dyqani Makina , Durrës

FORD FUSION NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:03 Makina , Gjirokastër

FORD FUSION AMERIKE!! 2013

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

33 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:24 Makina , Durrës

FORD FUSION+ 1.4 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 20:37 Makina , Kucovë

Ford Fusion 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 15:34 Dyqani Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 23:16 Makina , Durrës

SHITET FORD FUSION I DISK.

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 20:56 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 21:13 Makina , Vlorë

Ford Fusion

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 21:02 Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 TDCI ����

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 01:30 Makina , Durrës

Shitet Ford fusion 1.4 naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 16:30 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 naft 2007 sapoardhur dogane e paguar

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:11 Makina , Elbasan

Shitet Ford Fusion per arsye mosperdorimi

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 15:28 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.6 Nafte

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 18:57 Makina , Tiranë

Ford fusion

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 17:11 Makina , Fier

Ford Fusion Okazion U Shit

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 23:37 Makina , Tiranë

Ford Fusion 2004

200 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:15 Makina , Vlorë

FORD FUSION 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Shes Ford Fusion 2002-2003

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 15:28 Makina , Lezhë

Ford fusion

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 11:40 Makina , Fier

Shitet Ford Fusion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:15 Makina , Tiranë

Ford Fusion Automatik 1.4(Prins����)

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 16:18 Makina , Lushnjë

Shes makine ford fusion 1.2 gaz benzine

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 09:32 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:06 Makina , Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 08:52 Dyqani Makina , Durrës

FORD FUSION GHIA✅ AUTOMATIKE✅ 132.000KM ME GARANCI

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
17 Sht 07:43 Makina , Durrës

��������FORD FUSION 1.4 BENZIN “AUTOMAT”

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 16:45 Makina , Tiranë

Shitet ne gjendje shum te mir

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 20:35 Makina , Berat

Ford Fusion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 10:44 Makina , Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 19:30 Makina , Vlorë

Ford fusion 1.4 nafte

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 17:22 Makina , Durrës

Shitet Fordi per Arsye personale!

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fusion ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fusion ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fusion ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fusion ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fusion


Keni Ford Fusion që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione