Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina deri ne 2000 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 11267
VW Volkswagen , 5050
Ford , 3295
Audi , 2087
Opel , 1813
BMW , 1760
Fiat , 1441
Renault , 1112
Peugeot , 852
Toyota , 816
Citroën , 525
Nissan , 460
Smart , 315
Alfa Romeo , 304
Seat , 303
Land Rover , 290
Mitsubishi , 274
Hyundai , 210
Lancia , 190
Volvo , 174
Škoda , 141
Chevrolet , 125
Mazda , 102
MINI , 93
Suzuki , 89
Jeep , 86
Porsche , 86
Kia , 80
Jaguar , 78
Chrysler , 69
Honda , 61
Daewoo , 50
Rover , 45
Saab , 44
Ssangyong , 32
Dodge , 26
Dacia , 14
Daihatsu , 13
MG , 10
Acura , 9
Isuzu , 7
Cadillac , 7
Infiniti , 5
Lexus , 5
Hummer , 4
Bentley , 4
KTM , 4
Lincoln , 3
Subaru , 3
Tata , 3
Lada , 2
BAIC , 2
Maserati , 2
Artega , 2
Aixam , 2
Maybach , 2
DeTomaso , 1
Grecav , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina deri ne 2000,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina deri ne 2000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 14:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF | 1999 | 1.9 | DIESEL | MANUAL | 342637 km

95 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 19:38
Linku:
Makina , Tiranë

Cclass 220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:14
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 2.0 TDI FULL OPTION

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 07:10
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz 180 **OKAZIONN**

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:57
Linku:
Makina , Tiranë

CL 500

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:01 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 18:48 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 Makina , Tiranë

�� SHITET OKAZION �� Renault 1.9 Tdi Diesel / Manuale

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

BMW X5 look M50d viti 2016

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:39 Makina , Durrës

Smart

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 18:36
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW X5 Full Option Super Gjendje!!

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

Shitur.......Citroen Automat c4 eHDI 1.6 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 18:36 Makina , Elbasan

Shitet 530i benzin gaz gjendje super 8800 euro i disk

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITUR .....Automat C4 citroen 1.6 eHDI nafte

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITUR ....Citroen Automat c4 1.6 eHDI nafte

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 18:33 Makina , Tiranë

FUORISTRAD DODGE VOLSVAGEN AUTOMAT VITI 2010 NAFTE

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:30 Makina , Elbasan

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 GAZ/BENXIN Viti 2007

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 220 4 Matic Viti 2010

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

BMW VITI 2008 LOOK M FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 190 VITI 1989 okazionnnnnnn

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 Makina , Elbasan

Shitet pt chrysler 2.2 diesel 2800 euro i disk

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:17 Makina , Pogradec

AUDI S5 4.2 V8 FABRIKE CARBON FIBER Full Option M.Nderrimi

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Makina , Tiranë

Evo w203

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:11 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:10 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:08 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

������Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, ardhur Zvicra

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 2.2 Nafte 2008

5 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:55 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 Makina , Durrës

Makina Me Qera "Super Cmime"

17 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:42 Makina , Fier

Renault Scenic 1.9 Nafte

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Benz 220 cdi Amg

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:36 Makina , Durrës

Shitet 1.6 Benzine Automatic 2009 Me letra

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:36 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:32 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:26 Makina , Tiranë

BMW 120 NAFT VITI 2006 GJENDJE 10/10

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:11 Makina , Krujë

Shitet C klas Avangard 220cdi automat me letra Full‼️

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Korçë

E 280 Benzin Gaz

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina , Durrës

SHITET A KLASS 170 NAFTE AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina , Tiranë

Citroen c4 picaso

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina , Pogradec

Toyota Land Cruiser 3.0nafte AUTOMAT 2007 super / Nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina , Shkodër

Golf 5 “GT” fabrike

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:01 Makina , Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.NISAN.QASHQAI.1.5.NAFT.2008.MANUAL.

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 Makina , Tiranë

Nissan 1.5 nafte, viti 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 manual benzine/gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

����Okazion Shitet Golf 5 Benzine/Gaz Fabrike 2008��������

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Makina , Lushnjë

Shitet mercedes E200 CDI EVO 7500€

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Berat

Volvo V50

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 Makina , Tiranë

FORD KUGA AUTOMAT 2012 2.5T Gaz INDIVIDUAL (Nga Zvicra)

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina deri ne 2000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione