Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C klas ne Shitje | Njoftimet per Makina ne shitje

Mercedes-Benz , 3483
Audi , 68
BMW , 37
Ford , 33
Peugeot , 31
Land Rover , 17
Opel , 16
Toyota , 15
Citroën , 9
Volvo , 6
Smart , 5
Mazda , 4
Fiat , 4
Hyundai , 4
Acura , 4
Honda , 4
Chrysler , 3
Renault , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
Nissan , 2
BAIC , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Gjej C klas në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko C klas ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C klas, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. C klas ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej C klas ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audì A8 50TDI super full ����

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz GLE 350 cupe Naft ����super full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Velar 3.0 Naft ����

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audì A8 50TDI super full ����

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz GLE 350 cupe Naft ����super full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Audì Q5 50TDI Quattro super full ����

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover sport 2.2 Naft super full ����

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:33 Makina , Elbasan

SHITET C CLASS 220 CDI AUTOMAT LOOK 2005

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:27 Makina , Fier

OKAZION Benz c klas 300 4matic benzin look amg

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:08 Makina , Durrës

Okazion!

8 000 EUR

Sot 03:04 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 220 NAFTE. AVANGARDE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:54 Makina , Durrës

C Klas Avantgarde

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:38 Makina , Fier

Mercedes c klas 2.2 diesel vjen per pak dit nga gjermania

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina , Durrës

C KLAS, 180 CDI, VITI 2011, FACELIFT, AUTOMATIK,

10 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:59 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

!!!OKAZION FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina , Tiranë

!!!URGJENT SHITET FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:59 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 120 mij km 3.0 naft

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:56 Makina , Lushnjë

Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Elbasan

Benz cklas 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Durrës

C Klas 204 benzine gaz ������������

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:54 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! C KLAS 250 BENZIN - VITI 2012 AMG

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:34 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 Makina , Kavajë

C klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:42 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR AVANGARD MANUAL VITI 2006 SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:18 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 Makina , Berat

Mercedes Benz C class AMG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:11 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:11 Makina , Berat

Okazion C klas Automat benzine gas

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:29 Makina , Fier

C klas 2.2 naft

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:16 Makina , Tiranë

Golf 6 2.0 TDI 6 Marsha

7 100 EUR

Dje 15:52 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:52 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:52 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:52 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 204

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:32 Makina , Tiranë

Shitet 204 320 4 matik super gjendje

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:58 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Makina , Elbasan

C klas 202

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:06 Makina , Tiranë

Benz 202 Cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:02 Makina , Tiranë

Shitet c-klas 2006 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 Makina , Kavajë

Mercedes c klas w204 automat Viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:41 Makina , Elbasan

Kamer origjinale per c klas

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 Makina , Tiranë

Mercedes C200 Kompressor Benzine+Gaz ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - C klas.


Blej C klas ne Shitje


Eksploro njoftimet për C klas ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko C klas ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, e klas, dhe shumë C klas ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për C klas


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C klas ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • C klas në kategorinë Makina
  • C klas në kategorinë Makina | Land Rover | Freelander
  • c klas në kategorinë All Category
  • c klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • c klas në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • C klas në kategorinë Automjete
  • C klas në kategorinë Makina | Lancia
  • C klas në kategorinë Makina | Audi | A3
  • C klas në kategorinë Makina | Volvo | XC 60
  • C klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione