Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fokus - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 2925
BMW , 5
Fiat , 2
Peugeot , 2
Honda , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Audi , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fokus,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fokus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:22 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 2010-1.6 D ECONETIC☘️✅️SUPER GJENDJE/190 MIJ KM!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:13 Makina , Shkodër

OKAZION FORD FOCUS 2.0BENZIN AUTOMAT viti2013

4 399 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:22 Makina , Shkodër

okazion Ford Fokus 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 Makina , Fier

Shitet ford fokus 2008 cmimi 3900€

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 Makina , Tiranë

Ford fokus

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 Makina , Durrës

Ford fokus

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:50 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOKUS 1.6 NAFTE 2012

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Durrës

Ford fokus

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:03 Makina , Pogradec

Ford Fokus TDDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:41 Makina , Elbasan

Ford foku

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina , Lushnjë

ford fokus

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 09:14 Makina , Durrës

Shitet ford fokus 1.6 naft viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 12:18 Makina , Tiranë

AUTOMAT -- Benzin/Gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 22:50 Makina , Durrës

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 21:56 Makina , Durrës

shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 14:36 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 tdci

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:29 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 10:48 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Qer 10:44 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 21:54 Makina , Durrës

Shitet ford focus 1.6 naft viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 21:50 Makina , Berat

ford fokus

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 17:15 Makina , Fier

Shitet ose ndrohet

6 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:53 Makina , Tiranë

ford focus 1.6 mundesi nderrimi

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 21:36 Makina , Fier

Ford focus

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 15:56 Makina , Elbasan

Ford Focus 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 13:45 Makina , Durrës

FORD FOKUS

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 05:59 Makina , Tiranë

Ford Fokus 2009 Automat 4999€

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 22:59 Makina , Tiranë

shitet ford fokus automat ose ndrrohet me bmw

73 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 20:14 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 nafte viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 08:24 Makina , Durrës

Shitet ford fokus 1.6 naft viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:07 Makina , Fier

Makin

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 10:04 Makina , Elbasan

shitet

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 20:33 Makina , Tiranë

Shitet Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 15:56 Makina , Fier

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 21:24 Makina , Fier

Shitet ford fokus 1.6 benzin gas

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 08:08 Makina , Tiranë

Ford Fokus

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 10:04 Makina , Lezhë

KERKOJ MAKINE DERI 2500 euro nafte 2004+

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 09:56 Makina , Kurbin

kërkoj te blej makine deri 2500 euro nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 18:11 Makina , Tiranë

Ford Fokus

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 15:04 Makina , Elbasan

ford fokus 1.6 benzine gaz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 19:34 Makina , Elbasan

ford fokus nafte

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 11:05 Makina , Tiranë

Orgest

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 10:43 Makina , Lushnjë

Ford fokus

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:29 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus 1.6 diesel 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 09:13 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 BENZINE-13

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 03:27 Makina , Tiranë

Shes Ford Fokus me portopagazh fundi 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:44 Makina , Durrës

Okazion Ford fokus

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 23:34 Makina , Durrës

E SHITUR

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fokus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione