Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qashqai - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 1037
Audi , 50
BMW , 30
Toyota , 17
Ford , 16
Land Rover , 12
Opel , 8
Smart , 8
Fiat , 7
Renault , 6
Seat , 6
Peugeot , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Porsche , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Volvo , 2
Alpina , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
MINI , 1
Škoda , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qashqai,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qashqai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 01:48
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 17:54
Linku:
Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 19:43 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 4X4 AUTOMAT 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:39 Dyqani Makina , Fier

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 11 AUTOMAT ZVICRA CH

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 19:26 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:22 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:49 Makina , Fier

Nissan qashqai 2008 - 1.5 Naft - 0692173353

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 18:38 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 1.6 NAFTE

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI 2014 AUTOMAT 1.6 NAFTE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2016 NAFTE 3.0 FULL OPTIONS

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITER FORD KUGA 2017 NAFTE 2.0 AUTOMAT FULL 4x4

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2011 BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:14 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:53 Makina , Korçë

Tiguan Gaz 2010

8 499 EUR

Online
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN VITI 2007 KM 213.000

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2, 2.0 Dci , 4x4 Full options

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:06 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 4x4 Automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:56 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2012 1.5 Diesel

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:07 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 2.0 Benzin Gas 4x4 2007.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:45 Makina , Lushnjë

Qashqai

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Makina , Lushnjë

Nissan QASHQAI 1.6 BENZIN-GAZ

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:41 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Lushnjë

Qashqai

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Fier

Qashqai ,Viti 2010 , Automatike , Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende Nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:19 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:19 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:49 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 198 mi km origjinale 0689400000

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 Makina , Dibër

Audi A6 3.0Tdi quattro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:41 Makina , Durrës

Nisan Qashqai

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:35 Makina , Lushnjë

Nissan Qashqai +2 extra full ardhur nga Belgjika����

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qashqai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Qashqai në kategorinë Makina | Dacia
  • qashqai në kategorinë Makina | Hyundai | i30
  • Qashqai në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • Qashqai në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Jetta
  • qashqai në kategorinë Makina | Ford | Focus
  • Qashqai në kategorinë Makina
  • qashqai në kategorinë Makina | Opel
  • qashqai në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Qashqai në kategorinë Makina | Hyundai | ix35
  • qashqai në kategorinë Makina | Opel | Meriva

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione