Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin gas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1319
Ford , 455
Opel , 418
Audi , 336
BMW , 293
Fiat , 244
Renault , 162
Peugeot , 114
Toyota , 112
Citroën , 89
Chevrolet , 77
Nissan , 76
Seat , 64
Volvo , 63
Porsche , 43
Hyundai , 41
Škoda , 40
Honda , 39
Jeep , 39
Mazda , 37
MINI , 37
Suzuki , 37
Alfa Romeo , 32
Lancia , 30
Jaguar , 27
Mitsubishi , 20
Chrysler , 18
Land Rover , 18
Daihatsu , 16
Rover , 14
Kia , 11
Smart , 10
Saab , 9
Dodge , 8
Daewoo , 7
Subaru , 7
Cadillac , 6
Hummer , 5
Lincoln , 5
Acura , 4
Infiniti , 4
Lada , 3
Ssangyong , 3
Dacia , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin gas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin gas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz E350 Benzin-gas

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 12:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedens-Benz

3 700 EUR


Sot 19:28 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010 Benzin / Gas

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:14 Makina , Durrës

WV Passat SE 2013 Automat

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:51 Makina , Korçë

Shitet A class 200 nafte 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

❗❗Okazion❗❗ Ford Focus LPG Benzin-Gas

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Makina , Fier

C300 benzine/gas AMG line

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:29 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 PLUS, 1.6 BENZINE + GAS, VITI 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Berat

Fiat bravo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Berat

Fiat bravo

3 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:27 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:35 Makina , Lushnjë

BMw X5 2009 160 mij km Benzin gaz sapo targuar

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:26 Makina , Elbasan

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN GAS

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Makina , Pogradec

Passat 2.0 2006 benzin gas ne leje qarkullimi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

Reno laguna automatic 2.0 benz _ gas

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Makina , Berat

SHITET OPEL ASTRA 1.6 BENZIN & GAS

1 600 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Makina , Fier

Mercedes C180 KOMPRESSOR Benzin&Gas

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Makina , Fier

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Okazion 1400 euro

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:54 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:54 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Makina , Kucovë

Mercedes clase 2007 gas benzin e sa po ardhur nga suedi

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:19 Makina , Durrës

okazzion mercedes w211 evo benzin gas

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E280 4Matic Benzin Gas

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN/GAS VITI:2009 AUTOMATIKE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Dyqani Makina , Durrës

SEAT ALTEA BENZINE GAS 1.4 VITI 2008 ME DOGANE SUPER EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:23 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:14 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY BENZIN/GAS 2.0 ECO FUEL VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:14 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 ME DOGANE TE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:10 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:10 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:07 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:07 Makina , Durrës

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 Makina , Durrës

VOLVO XC90 2.5T benzin AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 Makina , Shkodër

Mercedes benz w203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:50 Makina , Fier

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 Makina , Berat

TIGUAN 2.0 BENZIN-GAS

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:37 Makina , Fier

Mitsubishi lancer gas benzin okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz E350 Benzin-gas

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:49 Makina , Lushnjë

Golf5 Benzin/Gas

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 Makina , Durrës

Sharan 1.8T

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Shitet Turan 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 Makina , Lushnjë

Pezho 206 1.4 gas benzin 90 mij km orgjnale

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin gas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione