Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Evo ne Shitje | Njoftime per Makina ne shitje

Mercedes-Benz , 12413
Fiat , 356
Audi , 241
BMW , 169
Volvo , 138
Ford , 109
Toyota , 68
Land Rover , 58
Opel , 49
Chrysler , 34
Peugeot , 18
Smart , 18
Citroën , 17
Seat , 16
Renault , 15
Nissan , 13
Škoda , 12
Porsche , 12
Jeep , 11
Acura , 10
Hyundai , 8
Chevrolet , 7
Mazda , 6
MINI , 5
Honda , 5
Lancia , 5
Ssangyong , 4
Jaguar , 3
Aixam , 3
BAIC , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Alpina , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daihatsu , 1
Morgan , 1

Gjej Evo në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Evo ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme.Dje 17:37
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:02
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3XSLINE 2014 ‼️3.0TDI

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:35
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49
Linku:
Makina , Durrës

E class Evo w211 7400 euro

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:24 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:12 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 diesel -12

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:12 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 diesel -14

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:38 Makina , Mallakastër

Evo 280 Full Panorama 2009 Automat

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:35
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:17 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE, Full Options, 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 03:31 Makina , Lezhë

Shitet benzi 2003 look evo

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:04 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 220 NAFTE. AVANGARDE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:04 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz EVO 320 Viti Prodhimit Fundi 2008 3.2 Diese

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:58 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 500 EUR

Sot 02:55 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2007 Benzine Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

E280 Nafte Automatike "EVO" Viti 2007 Full Extra

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:36 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E-class 220Evo,2007,179,000 kmORIGJINAL

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:09 Makina , Shkodër

Evo 4 matic 280 benzin - gaz

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz evo 280

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz evo 280

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2005 Automat ardh nga Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Avantgarde����☎️0696689881☎️

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft Sport Edition ☎️0696689881☎️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft ☎️0696689881☎️

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 Makina , Tiranë

G class 6.3 AMG 2019 editon 1. Nderrohet

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:08 Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08
Linku:
Makina , Fier

‼️VW CC GAZ BENZINE 2010 ‼️

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08
Linku:
Makina , Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️ RENT CAR

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:02
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3XSLINE 2014 ‼️3.0TDI

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina , Fier

Ford Mondeo❗️❗️okazion❗️❗️

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Kukës

Mercedez Benz W211

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 4MATIC SAPO ARDHUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:20 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Makina , Lushnjë

Shitet mercedes E200 CDI EVO 7500€

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz Ml350 4Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Evo me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Evo.


Blej Evo ne Shitje


Eksploro njoftimet për Evo ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Evo ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Evo ne shitje të tjerë Kërko Evo ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Evo


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Evo ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Evo ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Evo në kategorinë Makina
  • Evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 230 | C-Class
  • Evo në kategorinë Pjesë këmbimi
  • EVO në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • Evo në kategorinë Makina | Suzuki
  • Evo në kategorinë All Category
  • Evo 220 në kategorinë Makina | Hyundai | Tucson
  • evo në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • Evo në kategorinë Automjete
  • Evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 350

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione