Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e clas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 4623
Audi , 36
BMW , 24
Ford , 19
Toyota , 12
Opel , 8
Porsche , 6
Acura , 5
Peugeot , 4
Smart , 4
Chrysler , 3
Seat , 3
Škoda , 3
Fiat , 3
Citroën , 3
Volvo , 3
Renault , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
MINI , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Dodge , 1
Honda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e clas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Dhj 22:28
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 22:28
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 15:56
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:30 Makina , Mallakastër

����C220 Automat 2006 Motorr Evo����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:19 Makina , Durrës

E CLAS 320 AUTOMAT NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

Audi a8 4.2 tdi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:40 Makina , Vlorë

MERCEDES C200 CDI BLUEFICIENCY-AVANTGARDE✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Vlorë

Mercedes evo full 10/10

7 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Makina , Vlorë

MERCEDES C220 CDI-VITI 2006 ✅️AUTOMATIK ✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina , Elbasan

e clas270 automat

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Makina , Korçë

Shitet E clas 200 cdi viti 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:29 Makina , Korçë

����OKAZION Mercedes Benz E Clas 280 4Matik Benzine ZVICRA

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Fier

Shitet c clas 220 evo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Makina , Vlorë

shitet per arsye mos perdorimi

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:51 Makina , Fier

Mercedes Benz E Class W212

11 000 EUR

Sot 09:51 Makina , Fier

Mercedes Benz B Class B200 W246

11 500 EUR

Sot 09:45 Makina , Tiranë

Shitet c clas 220 bluetec d gjendje perfekte!!!

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Makina , Lezhë

C class Automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:48 Makina , Lushnjë

SHITET BENZ E 200 Automatik 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:27 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Makina , Tiranë

E class 220

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 Makina , Fier

Mercedes e clas

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:28 Makina , Durrës

E-Clas Evo Sportpacket

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:00 Makina , Fier

E class w212

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 04:15 Makina , Tiranë

SHITET E CLASS 220 NAFTE 9G

27 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:58 Makina , Lushnjë

E clas 211 280 Benzin+Gaz 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:56 Makina , Lushnjë

B clas 200 Benzine Automat Panoramik.

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:28 Makina , Shkodër

Mersedes S Clas Presidencial

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:51 Makina , Elbasan

MERCEDES E-CLAS VITI-10 NAFT 200 AUTOMAT

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:19 Makina , Tiranë

Audi A6

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:19 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:02 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes A clas avantgardë.

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

SHITET OKAZIOOOON BENZ C CLAS

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:03 Makina , Durrës

E clas 250 2009

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:01 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI FULL ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:59 Makina , Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:49 Makina , Korçë

Mercedes kompresor b/gaz W203 super okazion!

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41 Dyqani Makina , Kukës

E vlas 200 Automat i 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:40 Dyqani Makina , Kukës

E clas 220 Automat i 2004

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:39 Dyqani Makina , Kukës

W 210 220 Automat super i mbajtur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:01 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:51 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Dyqani Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Makina , Lushnjë

MERCEDES C300 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 Makina , Lushnjë

OKAZIONN Mercedes C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:02 Makina , Tiranë

E class 250 4x4 ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:08 Makina , Tiranë

E CLAS 2011 BENZIN

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 Makina , Pogradec

E Clas 220 Automat 6800€

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione