Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa ne Shitje | Njoftime per Makina ne Shitje

Opel , 5013
Audi , 277
BMW , 202
Ford , 165
Volvo , 141
Toyota , 92
Land Rover , 60
Fiat , 57
Renault , 32
Peugeot , 28
Nissan , 27
Citroën , 24
Smart , 23
Seat , 22
Porsche , 15
Mitsubishi , 12
Mazda , 11
Škoda , 11
Hyundai , 10
Chevrolet , 9
Honda , 8
Jeep , 8
Jaguar , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Daihatsu , 6
Chrysler , 5
Ssangyong , 5
Kia , 4
Saab , 4
Dodge , 3
BAIC , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Blej Opel corsa ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel corsa te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel corsa nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet per Opel corsa.Dje 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4motion okazion

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:26
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 07:43 Makina , Lezhë

Opel 1.3naft 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:43 Makina , Durrës

����SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE VITI 2008 KAMJO AUTOMATIKE

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:40 Makina , Berat

Opel Corsa Automatik

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:40 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Berat

Mercedes Benz E Class EVO 220 Nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Fier

ML350 Bluetec LOOK AMG LiNE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:31 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:28 Makina , Durrës

Audi a3 2.0 nafte.automat full opsion nderrohet

6 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:28 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:55 Makina , Korçë

Okazion Mercedes Benz C Class Full Option

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 ///AMG Line 4 Matic Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:16 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:21 Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 Makina , Durrës

VW GOLF 6 HIGHLINE STYLE

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:05 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 Dyqani Makina , Kukës

AUDI Q5 3.0TDI PANORAMA FULL OPTIONS SAPO ARDHUR

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:13 Dyqani Makina , Kukës

Karrotrec Sprinter 311 2.2Cdi 2007 Sapo ardhur

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 diesel -12

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 diesel -14

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:55 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

CL 500

1 EUR

Dje 23:31 Makina , Fier

VW PASSAT 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

18 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:19 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:19 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

���� SUPER OKAZIOONN ����

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE Luxury 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:34
Linku:
Makina , Kavajë

OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ AUTOMAT��OKAZIONN��

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:57 Makina , Fier

C300 4 matik benzin gaz

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej Opel Corsa në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel corsa të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel corsa apo nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel corsa ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Corsa ne MerrJep.al


Keni Opel corsa që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel corsa ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione