Fiat ne Shitje | Njoftime per Makina ne shitje

Fiat , 10989
Audi , 273
Ford , 222
BMW , 218
Opel , 110
Toyota , 101
Nissan , 51
Peugeot , 46
Renault , 45
Citroën , 36
Land Rover , 29
Mitsubishi , 22
Volvo , 20
Smart , 20
Lancia , 18
Seat , 16
Jeep , 15
Hyundai , 14
Porsche , 14
Mazda , 13
MINI , 12
Alfa Romeo , 11
Škoda , 11
Acura , 9
Honda , 9
Jaguar , 8
Chevrolet , 8
Chrysler , 7
Ssangyong , 7
Saab , 6
Suzuki , 4
Dodge , 3
Tata , 3
Kia , 2
Lincoln , 2
Artega , 2
Bentley , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1

Blej Fiat ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Fiat te ri apo të përdorur në shitje. GJej Fiat nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.Sot 11:20
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:35
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:18
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:59
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04
Linku:
,

FIAT FREEMONT 2012 MUNDEESI NDERRIMI

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 14:01 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:01 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:01 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:00 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:57 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:57 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

OKAZION

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:56 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Fiat Cinquecento

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 Dyqani ,

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

Audi Q7 S Line Plus 4.2 FSI

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 ,

Fiat Cinquecento

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:55 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

Fiat Cinquecento

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Fiat Punto 1.3 naft multijet letra te paguara 2006

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:53 ,

❌OKAZION MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ ����❌

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 ,

Fiat Grande Punto

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:51 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

✅ FIAT PUNTO 1.2 Benzine ✅

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 ,

❗️FIAT PUNTO 1.2 Benzine❗️

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 ,

MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI AVANTGARDE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:50 ,

Okazion Fiat Bravo 1.9 Multijet Naft 2008 Me Dogan

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:48 ,

Fiat 1.3 naft

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:48 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:48 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 Dyqani ,

U SHIT!! Fiat 500 1.3 Benzine Comfort Line

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:47 Dyqani ,

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:47 ,

2011 Mercedes Benz C300 4matic AMG-Line

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani ,

c 200 kompressor

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 ,

Fiat stilo 1.6 benxin gaz. Cmim i padiskutushem

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Shitet fiat punto1.3 naft i sapo ardhur vp i 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej Fiat në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Fiat nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Fiat ne MerrJep.al


Keni Fiat që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione