Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina automatike - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 8054
VW Volkswagen , 2694
Audi , 1957
BMW , 1235
Toyota , 554
Ford , 539
Opel , 403
Volvo , 338
Land Rover , 285
Citroën , 268
Hyundai , 248
Peugeot , 220
Fiat , 207
Smart , 191
Renault , 169
Nissan , 155
Porsche , 127
Jeep , 116
Seat , 77
Mitsubishi , 59
Lancia , 58
Jaguar , 57
Kia , 56
Škoda , 50
Chevrolet , 45
Mazda , 41
Honda , 41
MINI , 37
Alfa Romeo , 33
Chrysler , 30
Dodge , 27
Ssangyong , 26
Suzuki , 11
Cadillac , 11
Saab , 11
Daihatsu , 11
Subaru , 11
Acura , 8
Rover , 8
Lincoln , 3
Infiniti , 3
Aixam , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Dacia , 2
Maserati , 2
Alpina , 2
GMC , 2
Lexus , 2
Lada , 1
Hummer , 1
Daewoo , 1
Corvette , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina automatike,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina automatike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:25
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW 530D GT Full Option!! Super Gjendje.

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:02
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S63 Amg L

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 CDI (212), viti 2012, automatike

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:23 Makina , Korçë

OPEL MERIVA 1.6 benzine �� AUTOMATIKE ��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

SHITET AUDI S LINE

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Shitet Captiva 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 Makina , Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, LEKURE, KAMER

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Makina , Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

X5 4.0d pa taks lluksi. Gjedje perfekte

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

OKAZION ML350D VITI 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Honda civic 1.8 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Shitet

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220CDI AUTOMAT 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 Dyqani Makina , Kavajë

SUPER OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

8.900 eu okazion vetem per 1 jave

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0TDI 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:11 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220 Blueefficency Full 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Makina , Fier

MERCEDES - BENZ E 212 AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Fier

Cls 350 benzin/gaz.

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

VW Polo 1.6 TDI 2012 Automat DSG Nafte

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

BMW X3 2015 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:58 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 Makina , Pogradec

AUDI S5 4.2 V8 FABRIKE CARBON FIBER Full Option M.Nderrimi

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Makina me Qira Shtat Vendeshe Automatike,

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:53 Makina , Tiranë

Vw passat nafte 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Smart Center

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Makina , Durrës

SHITET C class i 2012

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Smart Center

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:48 Makina , Lushnjë

AUDI A4 ,ME NAFTE ,KAMBJO AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes C180 kompressor Automat 08 nga ZVICRA ❌����❌

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:42 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:42 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:42 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

Ml Grand Edition

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:42 Makina , Durrës

OKAZION RANGE ROVER SPORT 2015 NAFTE 3.0

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 AUTOMATIKE VITI 2010 NAFTE 2.2

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:41 Makina , Durrës

C class

13 198 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 Makina , Fier

Mercedes-Benz E-Class 250 Bluetec 2015 Look AMG Full!

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Fier

Okazion!! Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Fier

OKAZION!! Mercedes-Benz ML-Class 350 Bluetec 2012

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:41 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:41 Makina , Durrës

Shitet VW Caddy Max

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina automatike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione