B class ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 2270
Audi , 124
Ford , 119
BMW , 99
Toyota , 56
Opel , 38
Fiat , 34
Peugeot , 19
Citroën , 17
Nissan , 16
Mitsubishi , 15
Renault , 15
Smart , 14
Land Rover , 13
Volvo , 11
Seat , 10
Lancia , 8
MINI , 7
Chevrolet , 7
Porsche , 7
Mazda , 6
Hyundai , 6
Jeep , 6
Ssangyong , 5
Suzuki , 4
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Honda , 3
Škoda , 2
Saab , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Rover , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1

Gjej B class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko B class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, B 200, B 220, B 160, B 180, B 170 me çmimet më të volitshme. B class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej B class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:23
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:42
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:05 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:56 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Mercedes benz b class

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:20 ,

Okazion Benz b

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09 ,

Mercedes-Benz B180 Cdi Automat - 2011

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:04 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:04 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:55 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:54 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:54 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:53 ,

S-Class AMG Packet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:53 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:52 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:52 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:51 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:51 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:35 ,

C 220 Cdi Automat Nafte Sa po ardhe nga ��������

4 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Mercedes Benz B 180

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:28 ,

Ford Fiesta automat 86.000 km

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:27 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:25 ,

Ford Focus

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:24 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:12 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - B class.


Blej B class ne Shitje


Eksploro njoftimet për B class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko B class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz B class, B 200, B 220, B 160, B 180, B 170, dhe shumë B class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për B class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime B class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione