Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mundesi nderrimi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3724
Audi , 1386
VW Volkswagen , 1373
BMW , 936
Ford , 605
Land Rover , 394
Fiat , 281
Opel , 278
Toyota , 157
Renault , 151
Peugeot , 135
Porsche , 129
Hyundai , 104
Citroën , 104
Volvo , 100
Nissan , 98
Jeep , 87
Alfa Romeo , 65
MINI , 62
Smart , 60
Mitsubishi , 55
Jaguar , 49
Seat , 48
Mazda , 40
Chevrolet , 34
Lancia , 29
Škoda , 27
Honda , 26
Kia , 25
Chrysler , 24
Dodge , 14
Lincoln , 13
GMC , 13
Subaru , 12
Cadillac , 11
Ssangyong , 11
Saab , 10
Suzuki , 9
Rover , 8
Hummer , 7
Maserati , 5
Isuzu , 3
Acura , 3
Piaggio , 3
Dacia , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Corvette , 2
Lexus , 2
Ferrari , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mundesi nderrimi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mundesi nderrimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 17:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porche cayenne 3.0 nafte ����

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC AMG STYLING Me targ

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

‼️CLS 350 GAZ-BENZIN ‼️

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:06 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 5.0 LOOK -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-08 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ BMW x5 M Performance 3.0 Diesel Full M 50 D

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML63 AMG-09 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 420  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL420 -09 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL450-14 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE MUNDESI NDERRIMI

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

Super Okazion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

BMV X5M

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 PICK-UP-06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw seria 3 2.0i TT 2015

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750Li LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Auris 1,4 diesel 2008

4 567 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY—11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFI-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

SHITET BENZ B-KLASS

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

OKAZION BENZ B-CLASS

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

//AMG LINE Mercedes Benz C300 4 matic ���� (mundesi nderrimi

19 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

AUDI Q3 2.0 tfsi 2016 Automat ���� full panoram Quatro

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Tiranë

MINICOOPER 2.0SD -15 AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:13 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mundesi nderrimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione