Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A clas ne Shitje | Njoftimet per Makina ne SHitje

Mercedes-Benz , 1503
Audi , 38
Ford , 20
BMW , 15
Toyota , 8
Opel , 7
Peugeot , 5
Smart , 5
Hyundai , 4
Citroën , 4
Fiat , 3
Volvo , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Acura , 2
Honda , 2
Renault , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Alpina , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Gjej A clas në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko A clas ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C klas, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. A clas ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej A clas ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 10:02 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:41 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

A clas advandgarde

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:34 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina , Durrës

A CLAS 170 CDI KAMJO AUTOMATIKE VITI 2003 DURRES

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 Makina , Tiranë

BMW 535d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:14 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:03 Makina , Gjirokastër

Mercedes A Class 170 Nafte Automat 2200 €uro i diskutushem

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:46 Makina , Durrës

VW Polo Nafte 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:36 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:43 Makina , Tiranë

Mercedes 200

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:18 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:04 Makina , Tiranë

Super okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 22:58 Makina , Sarandë

Benc A clas 2017

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 21:54 Makina , Tiranë

GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 16:21 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Audi A4 2.0 benzin me dogane

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Passat SEL 2.0 TDI sapo ardhur okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Hyundai Santa Fe 2.4 Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh volvo S80 3.0 Benzin

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 21:54 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Qer 19:29 Makina , Fier

FORD ���� Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 00:37 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 15:54 Makina , Tiranë

BMW SERIE 1 120D 2.0 DIESEL VITI 2014 ����

6 699 EUR

05 Qer 15:22 Makina , Vlorë

A-Clas

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 13:04 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet bezin gaz

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 12:20 Makina , Tiranë

Super okazjon ✅MERCEDES - BENZ A CLAS 2800€€

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 22:20 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderohet

1 820 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Qer 22:10 Makina , Fier

C300 4 matik benzin gaz

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:31 Makina , Shkodër

A class amg line

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 09:30 Makina , Tiranë

Okazion shitet a classs

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 00:39 Makina , Tiranë

Range rover evoque

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 19:29 Makina , Durrës

Shitet A class

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 17:16 Makina , Tiranë

A Clas 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:42 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet

1 850 EUR

01 Qer 02:42 Makina , Krujë

Shitur !Mercedes Benz GLK 220 CDI nga Zvicra ����

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 17:22 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2012 Automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 14:53 Makina , Durrës

✅ shitet a clas 180 super OKAZION

3 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 14:24 Makina , Durrës

Audi A7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:44 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:42 Makina , Durrës

Opel corsa 1.3 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 00:53 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLAS 150 BENZINE MANUAL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për A clas ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej A clas ne Shitje


Eksploro njoftimet për A clas ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko A clas ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, e klas, dhe shumë A clas ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për A clas


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për A clas ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime A clas ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • a class në kategorinë Makina
  • A class në kategorinë Makina | Toyota | Aygo
  • A class në kategorinë Makina | BMW | 118 | Seri 1
  • A class në kategorinë Automjete
  • A class në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier
  • A class në kategorinë Makina | Ford | Kuga
  • A class në kategorinë Makina | BMW | Seri 1
  • A class në kategorinë All Category
  • A class në kategorinë Makina | Smart | ForTwo
  • A class në kategorinë Makina | Suzuki | SJ Samurai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione