Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina okazion - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 8199
VW Volkswagen , 4236
Ford , 2329
Audi , 2137
BMW , 1687
Opel , 1214
Fiat , 928
Toyota , 783
Renault , 761
Peugeot , 616
Citroën , 475
Hyundai , 356
Nissan , 354
Volvo , 354
Land Rover , 330
Smart , 308
Alfa Romeo , 227
Seat , 218
Mitsubishi , 178
Škoda , 139
Chevrolet , 130
Lancia , 125
Porsche , 121
MINI , 106
Mazda , 105
Chrysler , 88
Kia , 81
Jeep , 81
Suzuki , 72
Jaguar , 72
Honda , 68
Daihatsu , 45
Dodge , 41
Ssangyong , 34
Saab , 33
Daewoo , 29
Dacia , 28
Rover , 25
Cadillac , 22
Subaru , 13
MG , 8
Hummer , 5
Acura , 5
Lincoln , 5
Infiniti , 5
Lexus , 5
Maserati , 4
GMC , 4
Tata , 4
Artega , 3
KTM , 3
BAIC , 2
Buick , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Proton , 1
Landwind , 1
Yugo , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:02
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW 530D GT Full Option!! Super Gjendje.

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION ⚫️ Mercedes Benz - S 350 L

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:15
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:01
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 Okazion

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:02
Linku:
Makina , Tiranë

!!OKAZION!! VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 19:09 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 cdi Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 Makina , Durrës

Okazion ML 350 nafte 16800€

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:08 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

550 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Okazion

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION BMW seria 3 328I 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte. Blere me 0 km

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina , Tiranë

Okazion.Toyota Jaris Automat 1.4 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:05 Makina , Elbasan

OKAZION ML 350D 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI FULL OPTION 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:05 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT ALTEA 1.6 BNZ/GAZ MANUAL !!!!!!!

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:05 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD C-MAX 1.6 DIESEL 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 13 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220 Blueefficency Full 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Makina , Durrës

Shitet Jeep Compass benxin gaz 2011 6800€ okazion

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:58 Makina , Fier

Audi Q5 3.0 Tdi !!! 3x Sline

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:58 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI Quattro Dynamic FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:58 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0GTD FULL 16

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:58 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220CDI AUTOMAT 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:58 Dyqani Makina , Kavajë

SUPER OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A5 2.0TDI Quattro Full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!HYUNDAI SANTA FE 2.0DIESEL 4X4 FULL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!PEUGEOT 5008 1.6 Diesel Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!E250CDI 4-MATIC AUTOMAT FULL 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:48 Makina , Fier

X5 3.5 DIESEL 2017 SUPER MEGA SUPER FULL SHITET+NDRROHET

111 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:48 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:42 Makina , Fier

Mercedes S550 v8 lungo mundesi nderrimi

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:42 Makina , Krujë

Mercedes Benz E klas 2012 Super Gjendje Okazion

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Makina , Fier

Mercedes Benz GL350 2015 //AMG LINE FULL OPSION OKAZION

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 Makina , Elbasan

OKAZION x5 Benzin-Gas 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:40 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Makina , Pogradec

OKAZION / Mitsubishi Pajero 3.2DID 2008/ Nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:34 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque SD4 2013!!

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:31 Makina , Elbasan

OKAZION/TIGUAN/4X4/2.0TDI/AUTOMAT/FULL/MUNDËSI/NDËRRIMI/

9 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Makina , Lezhë

Okazion Alfa 1.9 nafte automatike

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione