Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kadi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 8
BMW , 7
Daihatsu , 4
Renault , 3
Toyota , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Hyundai , 2
Nissan , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Cadillac , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Opel , 1
Škoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kadi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kadi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:55 Makina , Durrës

Mitsubishi Colt Automatike ����

320 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Automatike

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:52 Makina , Durrës

Daihatsu Automatike ����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.6 ���� 2010 Automat

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 Makina , Tiranë

BËKLAS B&G ATOMT VITI 2007 GJENDJE EMIR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:41 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:17 Makina , Kukës

Caddy Maxi1.9 TDI Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:14 Makina , Kukës

Vw Caddy 1.9 Manual Viti 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Audi A4 2.0 benzin me dogane

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Passat SEL 2.0 TDI sapo ardhur okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Hyundai Santa Fe 2.4 Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh volvo S80 3.0 Benzin

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 00:37 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 15:57 Makina , Durrës

SKODA YETI 1.2 BENZINE 2010 AUTOMAT PANORAM

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 20:11 Makina , Krujë

Kadi Maxi 2013 Me Dogan 8500 E Okazjonn Automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:46 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 00:44 Makina , Durrës

VW Caddy benzin+gaz 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:42 Makina , Tiranë

SHES BMW X6 Sport Pack XDRIVE Twin Turbo ❌SHITUR❌

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:15 Makina , Tiranë

VW Caddy (Malli) 1.6 Naft 2011 Manual

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:26 Makina , Durrës

Daihatsu Cuore Automat ����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 07:43 Makina , Kukës

Vw Caddy Maxi Automat 1.9 Nafte

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 13:50 Makina , Dibër

Shitet kadi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 20:03 Makina , Tiranë

bmw 730d 2007 SHITET/NDRROHET

5 800 EUR

15 Pri 20:36 Makina , Tiranë

BMW X5 40i SAPO ARDHUR

56 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Pri 14:38 Makina , Krujë

Kadi Maxi 12.2008 Me Dogan 5000 E Okazjonn Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 10:52 Makina , Tiranë

Golf 6 Variant benzine gaz automat

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:00 Makina , Tiranë

❌❌Kadi 2016❌❌

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:30 Makina , Fier

Fiat skudo maxi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 00:25 Makina , Durrës

Volvo S80 3.0 benzin ( Pa taks luksi ) Behet 100% gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 13:14 Makina , Tiranë

Ml Bluetec fundi 2009 full full

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:44 Makina , Tiranë

Cadyy max 2.0 nafte gjendje shm e mir

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 11:32 Makina , Tiranë

Ml320 Bluetec i ardhur nga amerika

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:49 Makina , Tiranë

Benz ,portbagazh ,automat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 17:35 Makina , Elbasan

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 17:35 Makina , Tiranë

toyota yaris benzine-gaz 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:29 Makina , Tiranë

BMW 730d SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Jan 15:03 Makina , Tiranë

Kadi maxi viti 2009 naft 1.9

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 19:52 Makina , Krujë

Kadi Maxi 2014 Me Dogan 8700 Euro Okazioon ��

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:17 Makina , Tiranë

BMW SERIE3 320D AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 07:54 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson N-line Premium

36 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 12:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 6+1

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 20:53 Makina , Durrës

Shitet kadi.Life.1.9 naft viti 2006.me dokumenta te rregullt

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 23:12 Makina , Pogradec

mercedes benz ml 320

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 17:52 Makina , Durrës

Shitet.wolzvagen.kadi.2005.super gjendje 5300.euro

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kadi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kadi Kadi Kadi Kadi kadi kadi Kadi Kadi Kadi Kadi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione