Ps4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Hyundai , 3
Peugeot , 3
Ford , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Renault , 1
Dje 22:42 ,

HONDAI H1 8+1 BENZIN GAZ 2.4 VITI 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:03 ,

Hyundai SantaFe 2.2

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:55 ,

Okazion

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:55 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:55 ,

Okazion 3500€

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 15:15 ,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz (Automat)

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 23:33 ,

OKAZIONN HONDAI H1 BENZIN GAZ 8+1 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 14:55 ,

Peugeot 807

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 19:08 ,

Peugeot 807 benzin gaz 7+1

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 20:45 ,

SHITUR Renault scenic B/G 144 mij km

2 430 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Gush 15:48 ,

Peugeot 807

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 16:27 ,

Filtra uji

99 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 08:41 ,

Shitet/Nderrohet ✖️Jeep grand cherokee 3.7

10 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 18:32 ,

Golf 7 automat 1.6 nafte maj/2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Mar 17:16 ,

VW Golf 7 automat 1.6BM 05/2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

  • ps4 në kategorinë All Category
  • ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • ps4 në kategorinë Elektronika
  • Ps4 në kategorinë All Category
  • Ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • ps4 në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Ps4 në kategorinë Elektronika
  • Ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • Ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra

Në fillim