Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda civic | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Honda , 290
Volvo , 123
Audi , 113
BMW , 86
Ford , 74
Toyota , 55
Opel , 32
Fiat , 25
Citroën , 18
Peugeot , 17
Renault , 15
Land Rover , 13
Hyundai , 11
Seat , 11
Smart , 11
Nissan , 8
Chevrolet , 7
Porsche , 7
Škoda , 7
Lancia , 5
Mazda , 5
Cadillac , 3
Jaguar , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Suzuki , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lexus , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Saab , 1
Subaru , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Honda civic,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Honda civic Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:41
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:41
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:17 ,

ML 350 BLUETEC 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:04 ,

Shitet & nderrohet vwpassat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Mercedes-Benz A-Class 180 cdi *ELEGANCE* �� Viti:2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:59 ,

E class 200 kompressor ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:56 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:56 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:56 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

OPEL ����

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:55 ,

Volvo ���� 1.6 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Vw Touran ����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

VW GOLF ����

4 400 EUR

Viti: 2009
Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:55 ,

OPEL ���� Corsa

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

C class 2.2

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

A6 2012 194 mije km

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 ,

C300 2012 80.000 milje

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:41 ,

S4 FABRIKE 81.000 milje

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:41 ,

C300 2012 124.600 milje

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 ,

C300 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

BMW seria 750 Diesel 2013

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

Opel-Corsa 1.0 Benzin-02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:23 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:23 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 ,

Mercedes C230 benzin gaz super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

�� Bmw 750i ��

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:11 ,

❌VOLVO XC60 SUUPER FULL OPTION!!❌

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 ,

Mercedes benz C300 4matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 ,

A6 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 ,

Makina me qera me cmime te ndryshme duke filluar nga 10€

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:20 ,

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:17 ,

✅✅✅✅OKAZION TOYOTA CARINA

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:16 ,

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:02 ,

C Class / 220 Automat / OKAZION

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

BMW Seria 7 (Super Okazion)

13 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

Bmw 750 Okazion 2011

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:22 ,

Okazion Peugeot 307

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:13 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Honda civic | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione