Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 9485
Mercedes-Benz , 1260
Audi , 557
BMW , 286
Ford , 226
Volvo , 175
Toyota , 151
Land Rover , 111
Opel , 94
Fiat , 84
Nissan , 41
Seat , 41
Peugeot , 39
Porsche , 39
Citroën , 35
Renault , 33
Smart , 30
Hyundai , 21
Mazda , 20
Mitsubishi , 18
Jeep , 16
Škoda , 14
Jaguar , 14
Honda , 12
MINI , 10
Alfa Romeo , 10
Dodge , 9
Chevrolet , 7
Chrysler , 6
Suzuki , 6
Lancia , 6
Hummer , 5
Kia , 5
Acura , 5
Ssangyong , 5
Saab , 4
Cadillac , 3
BAIC , 2
Dacia , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:10
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Okazion

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
01 Mar 23:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

23 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat doblo 2015 1.6 Multijet

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

✅️ Audi A8L ✅️

27 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Full

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 6 GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:50 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:39 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte vitit 2011 okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Shitet

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:10
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Okazion

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Toyota Land Cruiser Prado 60th Anniversary 2011 Automat

34 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:01 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6 benzine OFFROAD 2015 Automat/ Nderrohet

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 02:01 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

E vecante ne treg Toyota Land Cruiser200 4.5nafte V8 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:50
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:32 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

⚫️ Audi A4 3.0 TDI QUATRO ⚫️

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:30 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin&gaz

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Zzz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:02 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Mitsubish Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Lluksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota B/Gaz Automatik Avensis Executive 2.0

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLC 250 NAFTe

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ EVO FULL 320 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730D - 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Vw Tiguan Okazion

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 V

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 automat 1.9 sensore navi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7 2015 benzin 1.8 9,8€

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:57 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte baxho navi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 importuar nga franca automat 1.6 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf plus GOAL 1.9 automat super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E-550 AMG LINE FULL PANORAM ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte Full ‼️

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Automat 1.9 nafte

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 automat 1.6 naft full model europe

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw Golf 6 benzin +gaz automat

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione