Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fugon - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 167
Renault , 88
Fiat , 72
Nissan , 43
Opel , 37
Peugeot , 29
Citroën , 24
Audi , 20
Hyundai , 17
Land Rover , 10
BMW , 9
Mazda , 5
Acura , 4
Toyota , 4
Chrysler , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Isuzu , 2
Kia , 2
Piaggio , 2
Aixam , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
KTM , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Spyker , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugon,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fugon Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart 1.0

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

FUGON SPRINTER FRIGORIFER

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

10 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Maj 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Sarandë

Fugon 7+1 gaz benzin

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 09:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Korçë

SHITET WOLZVAGEN T.5 VITI 2005/6 BENZINE+GAZ MANUALE

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Maj 00:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Gjirokastër

vito okazion

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 00:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Gjirokastër

vito viano

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 14:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Volkswagen crafter maxi 35 2.0 tdi viti 2016 okazion

11 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 11:37 Makina  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Lushnjë

FUGON pezho boxer 2.0 NAFTE OSE NDERRIM

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitur

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:05 Makina  ·  Berat

kerkoj furgon

16 Maj 15:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Gjirokastër

fugon

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Super super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet ��Vito Super gjendje okazionn

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Fugon benz 307

3 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 09:38 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Durrës

Shitet fugon

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Fugon sprinter

7 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 17:43 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Vlorë

Makina nga Zvicra������������

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tropojë

Land Rover Ferlander

2 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 12:35 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi L200 Automat mundesi ndrrimi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 22:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Sarandë

VW Crafter L

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 20:51 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-Line 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 20:47 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 20:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Fugon

2 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 17:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13400 euro i diskutueshem

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 11:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Fugon Mercedez benz 2.0 naft perdorim vetjak

4 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 14:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Korçë

E 211 270 Shitet ose ndrohet

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Shes fugon

11 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Shitet fugon pa dokumenta

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes gle 250 d AMG ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 20:44 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Kango 2012

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

c clas 300 full

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Vlorë

Vauxhall Vivaro - Long Base Fugon -Ne gjendje shume te mire!

5 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:45 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Furgon Fiat Fiorino 2013

2 500 EUR

24 Mar 12:42 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 Benzin-Gaz

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:41 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Ford Tranzit 2008 ����

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 11:34 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Shitet ford transit per arsye mosperdorimi

3 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Fugon 410 klasi B 5 pistona motorr 2.5 tipi ri

4 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Peqin

Okazion Fiat Ducato

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 01:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Kukës

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugon | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione