Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tiguan - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 1973
Audi , 351
BMW , 200
Ford , 161
Volvo , 142
Toyota , 106
Land Rover , 78
Opel , 63
Fiat , 63
Porsche , 29
Peugeot , 28
Citroën , 26
Renault , 22
Nissan , 20
Seat , 20
Smart , 17
Škoda , 15
Hyundai , 14
Jeep , 10
Mazda , 9
Honda , 9
Chevrolet , 9
Jaguar , 8
Lancia , 8
MINI , 6
Chrysler , 5
Ssangyong , 5
Hummer , 4
Suzuki , 3
Acura , 3
Dodge , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tiguan,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj tiguan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 17:40
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet tiguan 4 motion premium

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
19 Sht 11:44
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2009

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30
Linku:
Makina , Elbasan

VW TIGUAN

111 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 23:34
Linku:
Makina , Tiranë

Tiguan premium

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 17:03 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 17:01 Makina , Durrës

Tiguan

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:01 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:00 Makina , Tiranë

❌OKAZION ❌ Mercedes Benz CLA 180

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:00 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 16:58 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:48 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:49 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:46 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:39 Dyqani Makina , Tiranë

VW TIGUAN

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:36 Makina , Fier

Tiguan 2.0 TDI 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:35 Makina , Durrës

Okazion Audi A6 3.0T supercharger

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:32 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:32 Makina , Durrës

Okazion C 300 look 63 AMG 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:27 Makina , Krujë

���� Tiguan sapo ardhur super gjendje

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Makina , Fier

TIGUAN VITI 2012 BENZIN 2.0 AUTOMAT

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:14 Makina , Fier

W204 C200cdi (MOTOR 2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

VW TIGUAN KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0TDI VITI 2010 FUL

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Makina , Fier

OKAZIONNNN !!! TIGUAN 200 FULL PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:38 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi ����

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA AUTOMATIKE 2.0 Benzine/Gaz FULL

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:34 Makina , Tiranë

Tiguan okazion!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Makina , Shkodër

Opel Corsa 1.3 Nafte 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:21 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN R LINE 2.0 OKAZION

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tiguan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tiguan në kategorinë Automjete
  • Tiguan në kategorinë Makina
  • tiguan në kategorinë Makina | Škoda | Yeti
  • tiguan në kategorinë Makina | Kia | Carens
  • tiguan në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan
  • Tiguan në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • tiguan në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | R-Class
  • Tiguan në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T3
  • Tiguan në kategorinë Makina | Hyundai | ix35
  • Tiguan në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione