Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 18515
Audi , 250
BMW , 191
Ford , 173
Volvo , 132
Toyota , 101
Fiat , 78
Renault , 39
Citroën , 35
Land Rover , 33
Chevrolet , 31
Peugeot , 30
Nissan , 26
Seat , 22
Smart , 19
Škoda , 18
Hyundai , 17
Mitsubishi , 16
Porsche , 16
MINI , 11
Jeep , 11
Mazda , 10
Lancia , 10
Honda , 9
Saab , 8
Jaguar , 7
Cadillac , 6
Acura , 6
Chrysler , 5
Dodge , 5
Ssangyong , 4
BAIC , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Kia , 2
Lincoln , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:52
Linku:
Dyqani ,

Opel Mokka X Innovation 1.6 CDTi

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:17
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:17
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:26 ,

Makina me Qera Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 ,

Bmw X5 me qera Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Shitet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:26 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:23 ,

Shitet opel meriva 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

Shitet opel astra 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

C300 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

A6 2012 194 mije km

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

C300 2012 80.000 milje

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:20 ,

C class 2.2

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

❌OKAZION❌ E220 CDI Avantgarde Automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 ,

OKAZION OPEL CORSA 1.3 NAFTE 2008 AUTOMATIK ����

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:17 ,

S4 FABRIKE 81.000 milje

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:17 ,

C300 2012 124.600 milje

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 ,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

Mercedes Benz B200 CDI Automat 2006 Mundesi Nderrimi

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:17
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:17 Dyqani ,

Opel Signum Automat

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Dyqani ,

Opel Meriva Automat

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:14 ,

AUDI A7 3.0 BENZIN 2014 SUPERCHARGER FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:14 ,

GLE COUPE 350 2016 4matic FULL OPSION

45 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:14 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:14 ,

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION LOOK 2016 ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

GL 350 4matic 2014 BLUETEC SUPER FULL

27 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

AUDI A3 2.0 BENZIN 2008 S-LINE FULL OPSION

4 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:14 ,

A 180 NAFT 2006 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:14 ,

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:14 ,

C 180 BENZIN+GAZ 2003 (LOOK 2006)

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Opel Corsa 1.0 Gaz/Benzine

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Dyqani ,

Opel Mokka X Innovation 1.6 CDTi

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:11 ,

Okazion i diskutueshem

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:11 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - MANUAL - 2007 - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:11 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:11 Dyqani ,

LANCIA MUSA, 2011, AUTOMAT . 98.000 KM , 1.4 BENZINE.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:11 ,

Okazion i diskutueshem benzin gaz fabrike

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:08 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:08 ,

Opel 1.3 naft vit 2009 manual

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione