Opel astra ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Opel , 4420
Audi , 203
BMW , 179
Ford , 169
Toyota , 76
Fiat , 71
Nissan , 43
Renault , 38
Peugeot , 32
Citroën , 27
Land Rover , 24
Mitsubishi , 21
Volvo , 21
Smart , 19
Jeep , 13
Lancia , 13
Porsche , 13
Mazda , 12
Seat , 12
Hyundai , 12
MINI , 11
Jaguar , 8
Škoda , 7
Honda , 7
Saab , 6
Chevrolet , 6
Chrysler , 5
Ssangyong , 5
Suzuki , 3
Dodge , 3
Kia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Blej Opel astra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel astra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel astra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet per Opel astra.Sot 11:16
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:34 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:32 Dyqani ,

Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz 2005

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:31 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:30 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

Shitet nderrohet ssangyong 2.0 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:30 ,

Golf 4 1.9 TD-I (I e kuqe) i diskut.

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -05

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 Dyqani ,

Shitet Vw Golf Plus 2.0 diesel 2005

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 Dyqani ,

Shitet VW Caddy 1.6 benzine 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:28 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 ,

OPEL ASTRA VITI 2005✅ MOTORR 1.8 BENZIN✅ KM 133.000✅

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:27 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Dyqani ,

Opel Astra sw 1.7 cdti viti 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:20 Dyqani ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Mercedes E350 Diesel, Distronic , pronar i 2 . mega full

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Shitet Mercedes E350 mega Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:16 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:16 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:15 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:14 ,

MB 550 4Matic Superfull

14 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

Vw Golf 6

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:10 ,

Ford Fiesta automat 86.000 km

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:10 ,

Ford Focus

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 ,

Shitet opel astra viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:07 ,

Opel Astra 2006 1.7 Naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

AUDI A6 S-LINE

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

Opel Astra H SW

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Dyqani ,

Okazion!Opel Astra 1.7 Diesel 2010

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:03 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

Opel Astra TwinPort Sport Automat 1.6 Benzin+Gaz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

Opel Astra 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Blej Opel astra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel astra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel astra apo nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel astra ne MerrJep.al


Keni Opel astra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel astra ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione