Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Astra ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Astra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Astra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Dje 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:25 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra sw 1.7 diesel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra 1.7 diesel

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra 1.7 diesel ECO Flex

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.6i 16V Bertone benzin- gas

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra sw viti 2015 1.7 cdti

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra Sports Tourer viti 2013 1.7 cdti

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Opel Astra sw viti 2005 1.7 cdti

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra Cosmo viti 2010 1.4 turbo

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.4i 5p

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 DTCI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.9 16V CDTI 150CV SW Cosmo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 DTI SW -02

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

USHIT Opel Astra 1.4i 16V cat Station Wagon -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra 1.7 DTCI

4 300 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra Cosmo 1.7 cdti 125 cv

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 CDTI SW ENJOY

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra Cosmo viti 2010 1.7 cdti 125cv

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:08 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 5p Enjoy viti 2007 1.3 cdti 90cv

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Opel Astra sw viti 2006 1.7 cdti

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Opel Astra sw 1.7 cdti viti 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 cdti Cosmo 2011

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:04 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 cdti Cosmo viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:04 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra sw Cosmo 1.7 cdti

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:04 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 5p 1.7 cdti viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 cdti 5p viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra ST 1.6 cdti viti 2015

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 cdti

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI VITI 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra sw 1.9 cdti viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.3 cdti viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra sw 1.7 cdti viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.4 benzin-gas viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.3 cdti viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:01 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 2.0 dti viti 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:00 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra sw 1.7 cdti Cosmo viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.4 Benzin-Gas viti 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra Cosmo 1.6 turbo 180cv benzin-gas

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra Cosmo 1.7 cdti 110 cv

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE MANUALE GJENDJE E MIRE SUPER EKONOMIKE

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra sw 1.7 cdti viti 2009

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Opel Astra 1.3 cdti viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.4i sw

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI VITI 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra Cosmo 1.7 cdti viti 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 cdti viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra VAN 1.3 CDTI 2 vende

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:51 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 5p CDTI Cosmo

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:51 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Astra 1.7 cdti viti 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Njoftimet per Opel Astra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Astra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Astra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Astra ne MerrJep.al


Keni Opel Astra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione