Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Astra ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Astra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Astra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 08:58 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

opel astra 1.7 naft viti 2015 manual me dogan super gjendje.

4 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Nafte 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.6 Benzine-Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.6 Automatike , Gaz Benzin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.7 naft manual 2006 letra 1 vit sapotarguar

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel Astra 1.8 AUTOMATIC ����

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra në shitje Super okazion

1 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet Opel astra

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:54 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kavajë

Opel astra 1.7 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti 2009..

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet opel

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet OPEL Astra 2008, 1.9 tdci, naft, manual, portobagazh

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 2.0 Diezel Automatik ardhur nga gjermania

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - 4690 Euro

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION, 2012 OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:40 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SHITET OPEL ASTRA 1.7 NAFTË VITI 2006

2 950 EUR

Dje 16:57 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

opel astra

1 199 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE 6 MARSHA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION. Opel Astra J 1.7CDTI

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 1.9 nafte ( automat)069 64 09 500

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Sapo ardhur nga zvicra astra kabriolet viti 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:46 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

�� SHITET �� Opel Astra 1.7 Diesel Manuale EcoFlex

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:42 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ Opel Astra 1.7 Diesel Manuale EcoFlex

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:35 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2013 1.7 nafte

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:00 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra viti 2014 nafte super gjendje

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

OPEL ASTRA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:54 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kavajë

Opel astra 1,7 naft 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 04:08 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE 2010, 6 MARSHA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 2.0 Disel Automat 2013

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 23:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE Mundesi Nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 21:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Korçë

Okazion OPEL ASTRA 1.4 BENZIN/GAZ viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 17:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OPEL ASTRA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
19 Maj 17:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

SHITET OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
19 Maj 17:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
19 Maj 17:00 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shite

299 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 15:23 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Shitet opel astra viti 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 13:35 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 13:35 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 10:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Automat Opel astra 1.6 benzin gas

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:54 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion Shitet Opel Astra 1.4 benzine manuale shume ekonomik

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 09:35 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Korçë

shitet ne super gjendie

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 09:32 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra 2008 1.7d 2900€

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Njoftimet per Opel Astra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Astra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Astra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Astra ne MerrJep.al


Keni Opel Astra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione