Opel ne Shitje | Njoftimet per Makina ne shitje

Opel , 16553
Audi , 202
BMW , 176
Ford , 156
Toyota , 76
Fiat , 67
Citroën , 41
Renault , 39
Peugeot , 28
Chevrolet , 26
Nissan , 24
Land Rover , 24
Smart , 20
Volvo , 18
Seat , 16
Škoda , 16
Hyundai , 13
Porsche , 13
Mitsubishi , 11
Mazda , 10
Jeep , 10
MINI , 9
Jaguar , 9
Honda , 9
Lancia , 9
Saab , 8
Ssangyong , 6
Acura , 5
Dodge , 4
Dacia , 3
Kia , 3
Cadillac , 3
Isuzu , 2
Lincoln , 2
Daewoo , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Blej Opel ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.Dje 14:08
Linku:
,

Shitet Golf 7 GTD Fabrike (184 HP)

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32
Linku:
,

Shitet Opel Corsa 2010-Okazion

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:59
Linku:
,

Mercedes-Benz S320 2008/LOOK 63 AMG 2012

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:39 ,

Mercedes Benz C 200

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

�� BMW X1 180d ��

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

�� Mercedes C220 2011 ��

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

OKAZION Opel Insignia 2010

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:36 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Mercedes Benc C 200 2006 Automat Mundesi Nderrimi

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Okazion Passat 2.0 tdi

Historiku i makinës

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

OPEL CORSA AUTOMAT 1.2 BENZIN VITI 2011

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:31 ,

Opel meriva 1.7 nafte

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 ,

Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE 2010 NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:30 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

TOYOTA RAV4 2.4 BENZINE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 ,

OPEL VECTRA 1.9 AUTOMAT NAFTE

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.5 BENZINE 2010 PERFEKT

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:29 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:29 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 65.000 KM PERFEKT

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:28 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

Shitet makine

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:20 ,

Okazion! shitet opel cors

Historiku i makinës

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

SHITET POLO BENZINE GAZ FULL OPTIONS,PANORAMA

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2010 NAFTE 2.0 ME 7 VENDE

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 ,

Toyota Rav 4 2.0 Benzine Gaz Manuale 2005

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

S 550 L 4 matic stage 2(600hp) look 6.3 AMG

Historiku i makinës

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:17 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:17 ,

Mercedes Benz C Klas

Historiku i makinës

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:17 ,

Shitet Bmw 730LD

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:16 ,

Disqe AMG 225/45/R 17

Historiku i makinës

650 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Dyqani ,

OPEL ASTRA 1.6 Naftë 2016 AUTO PENTA

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 ,

Bmw X5 3.5xD 2012 ose Ndrrohet

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 ,

Shitet opel meriva

Historiku i makinës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Mercedes Benz W204 C300

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:10 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Naft

Historiku i makinës

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 ,

Bmw 740xd Presidenciale

Historiku i makinës

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:08 ,

VW TIGUAN AUTOMAT

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Smart ForTwo 2008

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:07 ,

OKAZION Opel Zafira Dhjetor 2005 super 6 + 1

Historiku i makinës

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej Opel në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel nga modelet e ndryshme si Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel ne MerrJep.al


Keni Opel që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.

  • Opel në kategorinë Makina
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel astra në kategorinë Makina
  • Opel në kategorinë All Category
  • Opel Astra në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Opel corsa në kategorinë All Category
  • Opel astra në kategorinë All Category
  • Opel në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 250 | E-Class
  • Opel në kategorinë Makina | Bentley | Turbo RT
  • Opel Zafira në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione